Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Atlantis Kelime İşlemci

Atlantis Kelime İşlemci

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Atlantis Word Processor, şahsi veya iş emelli olarak döküman hazırlamak isteyenlerin kullanabileceği fiyatsız bir metin editörü programı. İSter kolay isterseniz çok karmaşık dökümanlar hazırlayabileceğiniz program, bir metin editöründe kullanmak isteyebileceğiniz tüm özelliklere sahip.

Mektup, rapor, şiir, günlük, sınama yazıları, yazı ve çok daha fazla cinsteki yazıyı yazmak için uygun olan Atlantis, genel anlamda sunduğu tasarım ile günümüzdeki programların gerisinde kalıyor. Fakat tasarım yerine işlevselliği seçim eden bilgisayar kullanıcılarından biriyseniz, Atlantis sizi oldukça mutlu edebilir diye düşünüyorum.

Onlarca formatta döküman hazırlam ihtimali sunan Atlantis, MS Word dosyalarını tertip etme ve yollama özelliklerine de sahip.

Tablet ya da Kindle Fire ile E-kitap okumak isteyenler için E-kitap hazırlama özelliği bulunan program sayesinde bir kaç dakika içerisinde kendi E-kitaplarınızı oluşturabiliyorsunuz. Rastgele bir dökümanı seçerek saniyeler içerisinde E-kitap’a dönüşmesine şahit olabilirsiniz.

Emin ve sade bir metin editörü olan Atlantis Word Processor’u sitemizden fiyatsız olarak indirerek hemen kullanmaya başlamanızı nasihat ederim. Özellikle kumpaslı olarak yazı yazan kullanıcıların çok işine yarayacağını düşünüyorum.

Anekdot: Programa Türkçe kelime doğrulama özelliği ilave etmek istiyorsanız BURAYA tıklayarak özelliği ve dil kolisini indirebilirsiniz.

Atlantis Kelime İşlemci BENZER İÇERİKLER
Atlantis Kelime İşlemci YAPILAN YORUMLAR