Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Atlama paylaşımı

Atlama paylaşımı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Jumpshare programı, arkadaşlarıyla dosya ve görsel paylaşımı asıllaştırmak isteyenlerin kullanabilecekleri fiyatsız servisler arasında yer alıyor ve servis için hazırlanmış olan Windows programını kullanarak tüm harekâtlarınızı daha da süratlendirebiliyorsunuz. Kolay kullanılır arayüzü ve kısayolları sayesinde ilk bir kaç dakika içerisinde programı bütün faydasıyla kullanmaya başlayabileceğinizi de söyleyebilirim.

Programın montajını bitirdikten sonra tek yapmanız gereken paylaşmak istediğiniz dosyaları, başlat çubuğundaki vazife idareyicisi kısmında yer alan Jumpshare ikonu üzerine vazgeçmek. Böylece dosyanız hemen ortak alanınıza yüklenecektir ve paylaşım linki de otomatik bir biçimde kopyalanacaktır. Artık tek yapmanız gereken hali hazırda kopyalanmış olan linki alıp arkadaşlarınıza yollamak.

Fakat Jumpshare’ın güzelinize gidecek bir özelliği daha mevcut. Programı kullanırken ekran görüntüsü almanız halinde ekran görüntünüz dolaysız olarak yeniden depolama alanınıza gidiyor ve böylece hazır olan paylaşım linkini yeniden paylaşmak istediğiniz bireylere hiç zorlanmadan yollayabiliyorsunuz.

Her ne kadar dosya depolama kısmınızda 2 GB’lık bir yeriniz olsa da, çok yoğun olmayan görsel paylaşımlarında rastgele bir mesele ortaya çıkacağını sanmıyorum. Natürel ki programın tüm bunları yapabilmek için bir internet iletişimi gerektirdiğini belirtmeye dahi gerek yok.

Dilerseniz internetteki bulut depolama alanınızı görüntülemeniz ve orada yer alan dosyaları silmeniz olası olduğu için arada bir web tarayıcınıza da lüzumunuz olacaktır.

Atlama paylaşımı BENZER İÇERİKLER
Atlama paylaşımı YAPILAN YORUMLAR