Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ateş etmek

Ateş etmek

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Qello, dünyaca tanınmış grupların ve sanatçıların konserlerinin tamamını Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlardan izleme alternatifi sunan online konser izleme uygulaması. Hoşlandığınız sanatçının konserlerini oturduğunuz yerden hem de hd nitelikte izleyebileceğiniz bu uygulamada Queen, Pink Floyd, Santana, Bon Jovi, Linkin Park, Beyonca, Slipknot gibi efsane adların en yeni ve geçmiş konserlerini bulabiliyorsunuz.

Dünyanın en geniş full konser koleksiyonuna ve müzik evraksallarına sahip Qello’nun Windows 8 uygulamasını hem içerik olarak zengin hem de videoların niteliği muhteşem. Sosyal ağ hesaplarınızı kullanarak fiyatsız aza olduktan sonra kullanabileceğiniz uygulamada online konserler kategorilere dağılmış olarak listeleniyor. Kategoriler zamanının bomba konserleri, yeni asıllaşacak konserler, editör tercihleri ve öne çıkanlardan oluşuyor. İzleyeceğiniz konseri seçtikten sonra konserin ayrıntılarına ve kendisine erişebileceğiniz ekran ile karşılaşıyorsunuz. Başka Bir Deyişle yalnızca konseri izlemekle kalmıyor, konser hakkında kısa bir bilgi de edinmiş oluyorsunuz.

Konsere gidemediğiniz zamanlarda oturduğunuz yerden dilediğiniz sanatçının, grubun konserini izleme sevinci yaşatan Qello uygulaması fiyatlı olması dolayısıyla ne menülerde ne de konser izleme esnasında üçüncü parti reklamlar sunmuyor. Qello uygulaması ile online konser izlemenin değeri ise aylık 11 TL. Natürel ki ilk aza olduğunuzda bir haftalık fiyatsız sınama şansını ulaşıyorsunuz ancak sonrası için her ay bu değeri ödemeniz gerekiyor.

Qello, yabancı konserleri yakından takip etmek için şahane bir uygulama olsa. Keşke Türk sanatçıların konserlerini de izleyebilseydik ancak bu haliyle mağazadaki en iyi alternatif ve netlikle indirip sınanmalı.

Ateş etmek BENZER İÇERİKLER
Ateş etmek YAPILAN YORUMLAR