Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ashampoo Zip Ücretsiz

Ashampoo Zip Ücretsiz

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Ashampoo Zip Free kullanıcılara arşiv oluşturma ve arşiv açma mevzularında destekçi olan bir arşiv programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen fiyatsız olarak indirip kullanabileceğiniz bir arşiv yazılımı olan Ashampoo Zip Free size dosya paylaşımında ve gizlemede büyük basitlik sunuyor. Ashampoo Zip Free ile esas olarak zip formatındaki arşiv dosyalarını açabiliyorsunuz. Bu özelliği sayesinde WinZip ve WinRAR gibi programların haricinde seçim edilebilecek bir yazılım olarak karşnıza çıkıyor. İnternetten veya değişik kaynaklardan zip formatında dosyaları bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Bu arşiv dosyaları içlerinde değişik dosyaları topluyorlar ve bir arada kullanıcılara sunuyorlar. Zip arşivleri sayesinde dosya indirmek daha zahmetsiz hale geliyor. İşte bu dosyaları açabilmek için Ashampoo Zip Free kullanabilirsiniz.

Ashampoo Zip Free ile kendi arşiv dosyalarınızı yaratmanız da muhtemel. Program ile değişik klasörleri veya dosyaları tek bir zip dosyası içerisinde bir araya getirebilirsiniz. Bu sayede e-postalarda paylaşılacak dosyalar için geçerli olan dosya adedi limitine takılmıyorsunuz. Ayrıca oluşturduğunuz zip dosyalarını dolaysız olarak paylaşırken de teker teker dosya paylaşma tasasından kurtuluyorsunuz.

Ashampoo Zip Free Windows 8’in metro arayüzüne eş bir arayüzle donatılmış. Kullanıcı arkadaşı olan bu arayüzde herşey Türkçe. Bu sayede kullanıcılar ne yapacaklarını basitçe tanımlayabiliyor ve programı rahat bir biçimde kullanabiliyor. Ashampoo Zip Free’nin arşiv oluşturma ve açma özellikleri haricindeki arşivi ciltlere parçalama ya da arşiv bölme özelliği ileri seviye kullanıcılara hitap ediyor. Ayrıca Ashampoo Zip Free arşiv dosyası onarma özelliğine de sahip.

Ashampoo Zip Ücretsiz BENZER İÇERİKLER
Ashampoo Zip Ücretsiz YAPILAN YORUMLAR