Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ashampoo Yedekleme

Ashampoo Yedekleme

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Ashampoo Backup, tüm disk kısımlarını, işletim sistemini yedeklemek için kullanılabilecek en iyi yedekleme programı diyebilirim. Ağır zarar görmüş veya fidye virüsü gibi tesirli bir hasarlıdan dolayı sistemin çalışmaması gidişatında bile sistemi geri yükleyerek dosyalarınızı kurtaran yedekleme yazılımı, yedekleme operasyonunu sizin tanımladığınız zaman diliminde arka tasarıda suskun sedasız hakikatleştiriyor. Kolay, süratli ve tehlikesiz yedekleme çözümü!

Windows işletim sisteminin kendi yedekleme ve geri yükleme vasıtayı mevcut ancak gerek sistem yedeğini alırken fazla zaman tükettirmesi, gerekse de sistem görüntüsünü her zaman meselesizce geri yükleyememesi suratından fazla seçim edilmiyor. Windows PC kullanıcıları için üçüncü parti yedekleme programları arasından basit kullanılabilir olması, süratli ve otomatik yedekleme yapması, yedekleme ebadını düşük yakalaması, virüslü sistemler için kurtarma diski alternatifi sunması, yedekleme esnasında sistemi yavaşlatmaması, yedekleri şifrelemesi ile bölen Ashampoo Backup, tamamen zararlı sistemleri dahi geri yükleyebiliyor. Dosya ve klasörleriniz, yalnızca C sürücünüz veya tüm sistem yedeğiniz istediğiniz klasöre istediğiniz gün ve saatlerde yedekleniyor. Programın kendisiyle veya kurtarma sistemiyle DVD/Harici disk/ USB flaş sürücü bilgilerinizi geri yükleyebiliyor, kurtarabiliyorsunuz.

Öteki yedekleme programlarına mukayeseyle %50 daha az disk alanına gereksinim dinleyen, 2TB’dan daha yüksek kapasitede diskleri destekleyen Ashampoo Backup, Türkçe dil yardımıyla geliyor ve her seviyede kullanıcıya hitap ediyor. Microsoft’un en yeni işletim sistemi Windows 10’un yanı gizeme Windows 8/8.1 ve 7 ile geçimli olduğunu belirteyim.

Ashampoo Backup Özellikleri:

Tamamen otomatik bilgi yedekleme Rastgele bir dosyayı basitçe yedekleme ve geri yükleme Tüm işletim sistemini yedekleme ve geri yükleme Saklılığı gözetmek için tehlikesiz şifreleme Kullanıcı arkadaşı ve kendini açıklayıcı Maksimum sıkıştırmayla büyük alan tasarrufu Kendinden açıklayıcı, teknik bilgi gerektirmez. Program veya Windows Gezgini ile basit bilgi kurtarma Sistem arızasına karşı kurtarma diski Bilgisayarı yavaşlatmaz, gerektiğinde yedeklemeler otomatik durur.

Ashampoo Yedekleme BENZER İÇERİKLER
Ashampoo Yedekleme YAPILAN YORUMLAR