Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ashampoo WinOptimizer 2020

Ashampoo WinOptimizer 2020

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Ashampoo WinOptimizer 2019, Windows PC kullanıcıları için en iyi sistem optimizasyonu programı. Windows işletim sistemli bilgisayarların ortak mukadderatı olan zamanla performans kaybı yaşanması ve sistem kusurlarının oluşması meselesini çözen, Windows bilgisayarınızın her zaman istikrarlı ve eforlu çalışmasını sağlayan şahane bir program.

En eforlu Windows bilgisayar bile zamanla yavaşlamaya başlar, yeni yanılgılarla baş başa vazgeçer. Microsoft’un Windows XP’den sonra en çok seçim edilen işletim sistemi Windows 7’den Windows 10’a tüm işletim sistemleriyle bütün geçimli çalışan, Windows aktüellemeleriyle beraber aktüellenen sistem optimizasyon programları bu meseleleri çözmenin en basit yoludur. Windows sisteminizi arınan, süratlendiren, güvenlik ve saklılığı gözeten Ashampoo WinOptimizer 2019, bunlarda biri.

Değişmez diskleri tertip eden, geçersiz kısayolları onaran, yerden tasarruf etmenizi sağlayan, göz atma geminizi ve çerezleri silerek saklılığınızı gözeten Tek Tık Optimizasyonu, Windows sistemlerini tahlil etmeye, özelleştirmeye, optimize etmeye dayanakçı olan Modüller, ehemmiyetsiz dosyaları ayıklayan, kayıt defteri kusurlarını düzenleyen, web tarama izlerini silen Sistem Bakım Taşıtları, internet irtibat süratinizi artıran ve program açılışlarını süratlendiren Ek Hizmet ve Süreç Yönetimi özellikleri, değişmez diski derinlemesine tarayarak detaylı rapor sunan Sistem Tahlili özelliği ve daha saymakla tamamlayamayacağım özelliklere sahip eforlu bir sistem optimizasyon programı olan Ashampoo WinOptimizer 2019’in öne çıkan özellikleri ise şöyle:

Program kısayollarını doğrulayın. Değişmez disk benchmark testleri çalıştırın. Bağlam menülerini idareyin ve özelleştirin. Başlangıç programları ve hizmetleri üzerine bütün hakimiyet

Ashampoo WinOptimizer 2020 BENZER İÇERİKLER
Ashampoo WinOptimizer 2020 YAPILAN YORUMLAR