Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ashampoo Video Sabitleme

Ashampoo Video Sabitleme

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Ashampoo Video Stabilization, sarsıntılı videoları stabilize etmenize olanak veren şahane bir program. Kamerasında optik görüntü stabilizasyonu olmayan uslu telefonların yanında aksiyon kameraları, dronelarla çekilen sarsıntılı videoları istikrarlı hale getirmek için kullanabileceğiniz en iyi program diyebilirim.

Video kaydolurken elin titremesiyle oluşan sarsıntılı titrek görüntüyü düzenlemenize takviyeci olan tesirli, kullanımı kolay bir Windows programı Ashampoo Video Stabilization. Tamamen otomatik olarak yüksek bereketli video dengelemeyi sağlayan program, döndürme ve kırpma vasıtaları da sunuyor. Videolarınızı özel görüntü formatları ve en boy oranlarıyla 90, 180 ve 270 derece veya hürce döndürebiliyorsunuz. Birden fazla iç içe menülere tıklamak yerine kaydırıcı ve metin paketleriyle tüm özelliklere basitçe ulaşabiliyorsunuz. Videolarınızın beyaz balansı ve renklerini iyileştirme, pozlama ve doygunluğunu optimize etme kısmetine de sahipsiniz. Elde ettiğiniz videoyu HD, 2K ve 4K çözünürlükte dilediğiniz formatta kaydolabiliyorsunuz. Program, tüm yaygın format ve kodekleri destekliyor.

Ashampoo Video Stabilization Özellikleri:

Titreyen videoları otomatik olarak istikrarlı hale getirin. Beyaz balansını, pozlamayı ve renk doygunluğunu optimize edin. Videoları basitlikle döndürün ve ayna görüntüsünü alın. Çekimleri hürce döndürün. Videoları rastgele bir formata kırpın. Kolay, sezgisel video tertip etme

Ashampoo Video Sabitleme BENZER İÇERİKLER
Ashampoo Video Sabitleme YAPILAN YORUMLAR