Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ashampoo Video Optimizer Pro

Ashampoo Video Optimizer Pro

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Ashampoo Video Optimizer Pro, tek tıkla videoların niteliğini artıran şahane bir video tertip etme-iyileştirme programı. Uslu telefonunuzla, aksiyon kameranızla, dijital kameranızla veya drone ile sürüklediğiniz videolardaki meseleleri gidermek, efekt ekleme, yazı ekleme gibi tertip etmeler yapabileceğiniz profesyonel bir video edit programı. Fiyatsız sınama versiyonuyla geliyor ve Türkçe arayüz sunuyor!

Video kırpma, yazı ekleme, efekt – filtre ekleme, hengame eksiltme, titrek görüntüleri değişmezleme, kontrast ve renk ayarlaması yapma, yavaş çekim ve timelapse zaman sıçramalı efekt verme, kısaca video üzerinde yapılabilen her türlü tertip etme, iyileştirmeyi yapabilen bir program Ashampoo Video Optimizer Pro. Video niteliğini artırmak için gereksiniminiz olan taşıtların tümü mevcut ve basit kullanımlı. Kullanıcı arayüzü de olabildiğince sade planlanmış. Türkçe dil takviyesiyle videonuza istediğiniz efekti vermek, düzenlemeyi yapmak son derece kolay.

Güçlü kontrast ve renk ayarlaması, titremeli videoları değişmezleme ve düzenleme, karanlık etraflarda çekilen videolar için hengame eksiltme, video döndürme ve kırpma, video kısımlarını öne çıkarmak için ağır çekim ve zaman geçişli efekt uygulama, lens bozulmalarını düzenleme, metin ve efekt ekleme, yayın kodek ve çözünürlükleri destekleme ve daha saymakla tamamlayamayacağım özelliklerle dolu Ashampoo Video Optimizer Pro, Windows 7, 8 ve 10 işletim sistemli PC’lerde çalışmaktadır.

Ashampoo Video Optimizer Pro Özellikleri:

Uslu telefon, aksiyon kameraları, dijital kameralar ve drone’larla çekilen videoları tertip edin, iyileştirin. Titreyen videoları basitçe düzenleyin. Otomatik balık gözü giderme taşıtıyla nesnel bozukluğunu giderin. Görüntüyü daha net, canlı yapın, rengi ayarlayın. Ağır çekim ve süratlendirilmiş çekim timelapse efektleriyle dilediğiniz kısmı öne çıkartın. Pozlama ve kontrast ayarları ile en makûs çekimi müthişleştirin. Tilt-shift gibi efektlerle yaratıcılığınızı ön tasarıya çıkarın. Hengame eksiltme, titreşim giderme taşıtıyla daha net ve canlı videolar elde edin. Videoları olağanüstü basitlikle döndürün ve tertip edin. Birden fazla videoyu aynı anda işleyerek zaman kazanın.

Ashampoo Video Optimizer Pro BENZER İÇERİKLER
Ashampoo Video Optimizer Pro YAPILAN YORUMLAR