Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ashampoo Video Deflicker

Ashampoo Video Deflicker

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Ashampoo Video Deflicker, videolarınızda titremeyi düzenlemek için kullanabileceğiniz bir program. Drone veya uçak görüntülerinde sıkça bulunan pervane titremesi dahil titrek videoları otomatik olarak düzenleyen şahane bir program. Minik ebatlı, kullanması da son derece basit!

Video titreşim giderme programı arıyorsanız, Ashampoo’nun uslu otomatik düzenleme kullanarak video çekimlerindeki titremeyi önleyen, videolardaki can sıkıcı titremeleri gideren programı Ashampoo Video Deflicker’ı nasihat ederim. Türkçe dil takviyesiyle gelen video tertip etme program, öbür programlardan değişik olarak tüm özellikleri süratli giriş için kaydırıcı ve metin paketleriyle basitçe ulaşılabilen bir yere topluyor. Birden fazla iç içe menülere tıklamak zorunda kalmıyorsunuz. Videodaki titreşimi düzenlemek dışında videoyu değişik açılarda 90,180, 270 ve hürce döndürme, videonun beyaz balansı ve renklerini iyileştirme, pozlama ve doygunluğu optimize etme gibi muhtelif tertip etme taşıtları da sunuyor. Tertip Ettiğiniz videoyu HD, 2K, 4K dahil istediğiniz bir çözünürlükte ve formatta dışa aktarabiliyorsunuz.

Ashampoo Video Deflicker Özellikleri

Videolarınızdaki titremeyi otomatik olarak kaldırır. Beyaz balansını, pozlamayı ve renk doygunluğunu optimize edin. Videoları basitlikle döndürün ve ayna görüntüsünü alın. Çekimleri hürce döndürün. Videoları rastgele bir formata kırpın.

Ashampoo Video Deflicker BENZER İÇERİKLER
Ashampoo Video Deflicker YAPILAN YORUMLAR