Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ashampoo Video Balık Gözü Kaldırma

Ashampoo Video Balık Gözü Kaldırma

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Ashampoo Video Fisheye Removal, balık gözü efektini kaldırmak için kullanabileceğiniz, kolay ve eforlu bir video tertip etme programı. GoPro, Mobius ActionCam, Rolle, Sony ve öteki kameralarla çekilen balık gözü efektli videoları düzenlemenize olanak veren şahane bir program. Tek tıkla anında mercek düzenlemesi sağlıyor.

Muhtelif aksiyon kameralarıyla çekilen balık gözü efektli videoları düz, efektsiz haline çevirmek/dönüştürmek başka bir deyişle balık gözü efektini kaldırmak için kullanabileceğiniz en iyi programlardan biri Ashampoo Video Fisheye Removal. Balık gözü bozulmalarını düzenlemek dışında video döndürme, yansıtma, kırpma, beyaz pozlama ve renk doygunluğunu optimize etme gibi ihtiyaç dinlenen özellikleri sunan video tertip etme programı 50’in üzerinde hareketli kamera önayarı sunuyor ki; Bu sayede tek düğmeye tıklayarak anında ve hatasız bir biçimde mercek düzenlemesi yapabiliyorsunuz. Unutmadan, programın Türkçe dil takviyeyi mevcut. Ayarlamalar kolay kaydırıcılarla yapıldığından dil alternatifi çok da ehemmiyetli değil ancak belirtmekte fayda var.

Ashampoo Video Fisheye Removal Özellikleri:

Mercek bozulmalarını otomatik düzenleme Tüm popüler kameralar için 50’den fazla hazır ayar Beyaz balansı, pozlama, renk ayarlarını optimize etme Videoları basitlikle döndürme 90, 180, 270 derece ve özel Videolarda ayna görüntüsü alma Videoları özgürce döndürme Videoları istenilen ebada kırpma

Ashampoo Video Balık Gözü Kaldırma BENZER İÇERİKLER
Ashampoo Video Balık Gözü Kaldırma YAPILAN YORUMLAR