Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ashampoo UnInstaller

Ashampoo UnInstaller

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Ashampoo UnInstaller bilgisayarınızdan kaldırmakta eforluk sürüklediğiniz programları kaldırmak için size basit bir çözüm sunan bir program kaldırma vasıtayıdır. 

Windows’un kendi program kaldırma arayüzü genelde gereksinimimizi karşılasa da bu arayüzün bazen noksan kaldığı gidişatlar olabilmektedir. Özellikle daha önceki Windows versiyonlarında yüklü programların listelendiği kısımda kaldırılacak program için arama yapamıyor yaradılışız şayet bilgisayarımızda çok rakamda program yüklüyse can sıkabilir. Bunun yanında bilgisayarımıza sızan bazı makûs emelli yazılımlar Windows’un kendi program kaldırma arayüzüne ulaşımı maniler ve bilgisayarımızın çalışmasını aksatır. Bu gibi sebeplerden dolayı seçenek bir program silme taşıtına lüzum dinlemekteyiz.

İşte Ashampoo‘nun geliştirdiği program kaldırma vasıtayı bu gibi vaziyetlerde bize çözüm sunmaktadır. Ashampoo UnInstaller yalnızca bilgisayarımızda yüklü programların kaynak dosyalarını silmez, bunun yanında programların oluşturduğu kayıt defteri girdilerini de tespit eder ve bu girdileri de siler. Bu sayede bilgisayarımızın uzun vadede çöp kayıt defteri girdileri sebebiyle yavaşlamasını da önleriz.

Ashampoo UnInstaller’ın kullanışlı bir güzergahı da kaldırılmış bir programı geri yüklememize de olanak tanımasıdır. Bunun yanında Ashampoo UnInstaller aracılığıyla yeni bir program yükleyebilir ve programın montaj sırasında oluşturduğu tam kayıt defteri girdilerini ve bilgisayarımızda depoladığı tam dosyaları kayıt altına alabiliriz. Bu saydede programı montaj sonrasında tam harabeleriyle birlikte kaldırabiliriz.

Ashampoo UnInstaller program kaldırma ve bilgisayarınızın performansını koruma mevzusunda oldukça zengin özelliklere sahiptir. Internet Explorer eklentilerini ve yazı tiplerini idareme, disk birleştirme, keyıt defteri pakliği yapma, çöp dosyaları ve geçici dosyaları arınma, internet kullanım bilgilerini arınma, silinen dosyaları geri getirme gibi operasyonlar Ashampoo UnInstaller sayesinde yürütülebilmektedir. Türkçe bir arayüze sahip Ashampoo UnInstaller oldukça basit bir kullanım sunuyor.

Ashampoo UnInstaller BENZER İÇERİKLER
Ashampoo UnInstaller YAPILAN YORUMLAR