Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ashampoo Fotoğraf Kurtarma

Ashampoo Fotoğraf Kurtarma

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Ashampoo Photo Recovery, isminden de hipotez edeceğiniz üzere yanlışlıkla sildiğiniz veya formatla uçup giden fotoğrafları kurtarmak için kullanabileceğiniz bir program. Yalnızca bilgisayarınızdaki tüm diskleri taramakla kalmayan; hafıza kartınızdaki ve USB flaş diskinizdeki fotoğrafları tarayarak bulabilen program ebadına karşın oldukça becerili diyebilirim.

Ashampoo’nun gelişmiş fotoğraf kurtarma programı eşlerinin aksine çok derin tarama yapabiliyor. PDF formatındaki bir belgenizdeki veya Word dosyanızdaki fotoğrafı bulabiliyor. Tüm fotoğraf formatlarını destekleyen alternatifi de bulunuyor. Programın hangi dosya formatlarını JPG, PNG, TIF, GIF, PDF taraması gerektiğinden ebadına kadar her şeyi ayarlayabiliyorsunuz. Tarama harekâtının ardından kurtarılan fotoğraflar listeleniyor. “Keep Selected Photos” alternatifiyle seçili resimleri yine bilgisayarınıza veya flaş diskinizi atıyorsunuz.

Ashampoo Photo Recovery Özellikleri:

Tüm diskleri tarama Silinen veya bozuk fotoğraf dosyalarını kurtarma Formatlanan diskten resim kurtarma Ebat ve çözünürlüğe göre arama yapma Zararlı RAW dosyalarından resim kurtarma PDf, EXE veya Word dosyalarındaki fotoğrafları bulma

Ashampoo Fotoğraf Kurtarma BENZER İÇERİKLER
Ashampoo Fotoğraf Kurtarma YAPILAN YORUMLAR