Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ashampoo Disk-Space-Explorer

Ashampoo Disk-Space-Explorer

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Ashampoo Disk-Space-Explorer, Windows bilgisayarınızda sistem dosyalarından resim video müziklerinize tüm bilgilerin ne kadar yer kapladığını grafiksel olarak gösteren şahane bir program. Disk alanı tahlil programları arasında en iyisi diyebilirim. Özellikle depolama alanı fazla olmayan PC’lerde fazla yer kaplayan dosyaları basitçe görebilmek açısından hoş bir program.

Windows bilgisayarınızda yüklü uygulamalar, video – fotoğraf – ses dosyaları ve belgelerinizin belgelerinizin, arşivlerinizin ebadını tek bir yerde görebileceğiniz süper bir disk alanı tahlil programı Ashampoo Disk-Space-Explorer 2018. Süratli bir tahlil harekâtının ardından tüm dosyalarınız kategorize edilmiş olarak, dosya adedi, ebadı ve sistemde kapladığı alan yüzdelik olarak gösteriliyor. Grafik üzerinde de depolama alanını en çok işgal eden dosya cinsini görebiliyorsunuz. Dilerseniz tek bir dosya cinsi için tahlil yaptırarak yalnızca müziklerinizin, videolarınızın veya evraklarınızın ne kadar yer işgal ettiğini bilebiliyorsunuz. Bu arada Türkçe dil dayanağı mevcut ve kullanıcı arayüzü her seviyede kullanıcının rahatça kullanabileceği biçimde planlanmış.

Ashampoo Disk-Space-Explorer Özellikleri:

Klasöre / yapıya göre dosya dağılımını görselleştirme Dosya şekillerine dayalı disk alanı tüketimini tahlil etme Kaynak harcayanları bulma Dosya cinsine göre filtreleme Dosya cinsi filtrelerini özelleştirme Neticeleri görselleştirmek için birden fazla grafik cinsi Dosya cinslerine göre özel filtreler oluşturma

Ashampoo Disk-Space-Explorer BENZER İÇERİKLER
Ashampoo Disk-Space-Explorer YAPILAN YORUMLAR