Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ashampoo Backup Pro

Ashampoo Backup Pro

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Ashampoo Backup Pro 12, kullanımı basit ve eforlu yedekleme programı arayan Windows kullanıcıları için nasihat edeceğim programların başında geliyor. Virüsler, fidye yazılımları, Windows yanılgıları ve öbür nedenlerle kullanılmaz vaziyete gelen bilgisayarınızı yaşama döndürmek için kullanabileceğiniz en iyi yedekleme programlarından biri. Fiyatsız sınama alternatifiyle geliyor.

Tek tek dosyaları veya tüm disk kısımlarını seçtiğiniz depolama etrafına veya buluta otomatik olarak yedekleyen, yedekleme operasyonu esnasında da sistem kaynaklarından çok daha az harcayan Ashampoo Backup Pro 12, her seviyede kullanıcıya hitap eden, son derece sade ve sarih kullanıcı arayüzü ile geliyor. Tek bakışta tüm yedeklemelerinizi görüntüleyebiliyor, yeni bir yedekleme tasarıyı oluşturabiliyor, Windows yanılgılarını görebiliyor, disk yanılgılarını onarabiliyor, sistemi geri yükleyebiliyorsunuz. Sistem yedeklerini entegre kurtarma diski veya flaş sürücüden de alabiliyorsunuz ki; tesirli bir virüs yemiş olsanız bile bu sayede bilgilerinizi kurtarmış oluyorsunuz. En makûs senaryolar düşünülerek planlanmış olması Ashampoo Backup Pro 12’yi eşsiz kılıyor.

Tamamen emin olması, disk yanılgılarını görüp onarması, yedeklenmiş dosyaları göstermesi, yedeklemeyi arka tasarıda otomatik yapması, buluta yedekleme alternatifi vermesi, çok istikametli bilgi kurtarma özelliği, sistem aktüellemesi sonrası çöken sistemi kurtarma, uslu yedekleme mekanizması, herkese hitap eden arayüzü ile öbür yedekleme programlarından sıyrılan Ashampoo Backup Pro 12, Windows 7 ve daha yeni sistemlerde çalışıyor ve Türkçe dil dayanağıyla geliyor.

Ashampoo Backup Pro BENZER İÇERİKLER
Ashampoo Backup Pro YAPILAN YORUMLAR