Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Asha m Poo PDF Pro 2

Asha m Poo PDF Pro 2

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Ashampoo PDF Pro 2, PDF dokümanları oluşturmak, dönüştürmek, tertip etmek, birleştirmek ve gözetmek için gereksiniminiz olan her şeye sahip bir PDF editörü. Güçlü PDF yazılımı arayanlara nasihat ederim.

Tüm aygıtlarda okunabilen harikulade PDF dokümanlar oluşturma, PDF’leri Word dokümanları kadar basitçe tertip etme, PDF evraklarını parola ile koruma, basitçe doldurulabilir PDF formlar oluşturma, PDF dokümanları tertip edilebilir metne dönüştürme, PDF evraklara yorum ekleme ve ehemmiyet yerleri vurgulama, çizim ekleme ve daha bir hayli özelliğe sahip olan kâinatsal PDF editörü, fiyatsız sınama versiyonuyla geliyor.

Windows PC kullanıcıları için bir hayli fiyatsız PDF programı mevcut ancak Ashampoo’nun PDF tertip edicisi PDF Pro 2 kadar fazla özellik sunan yok. PDF evraklarını idaremek ve tertip etmek için beceriksizsiz bir çözüm diyebilirim. Etkileşimli formlar oluşturup tertip etme, İki PDF dosyasını yan yana karşılaştırma, PDF evrakın rastgele bir kısmından ekran görüntüsü alma, PDF’e ilave edilen defineli görüntüyü tertip etme, Bates numaralandırma, Belgelerdeki renkleri bulup değiştirme, PDF’leri daha minik evraklara ayırma, Metin formatlama, Belge yazı tiplerini değiştirme, Birleştirilmiş tertip etme modu görünüm, yorum ve kumpasla bir arada, açılmayan PDF evraklarını onarma, PDF evrakını Word, Excel ve öbür formatlara dönüştürme, PDF dokümanları 128-bit AES şifrelemeyle koruma açma, tertip etme, yazdırma, metin çıkarmaya karşı koruma ve duyarlı bilgileri kalıcı olarak karalama ve daha bir hayli fiyatsız PDF düzenleyicilerde olmayan özelliklere sahip olan Ashampoo PDF Pro 2, Windows 7, 8 ve 10 işletim sistemli tüm bilgisayarlarda çalışıyor.

Asha m Poo PDF Pro 2 BENZER İÇERİKLER
Asha m Poo PDF Pro 2 YAPILAN YORUMLAR