Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ArsClip

ArsClip

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

ArsClip programı, bir clipboard idareyicisi başka bir deyişle kopyala yapıştır programı olarak hazırlanmış ve fiyatsız olarak kullanıcılara sunuluyor. Hem kolay yapısı hem de tesirli bir pano idareyicisi olması sayesinde seçimleriniz arasına girebilecek olan uygulama, bilgisayarınızın belleğine kopyaladığınız tüm bilgilere hiç zorlanmadan ulaşarak onları başka yerlere yapıştırabilmenize imkân tanıyor.

Hem montaj yaparak hem de yapmadan çalışabilen program, böylece taşınabilir bir pano idareyicisi arayanların da gereksinimine müteveccih olarak hazırlanmış diyebilirim. Yalnızca düz metinler değil, formatlanmış metinler ve hatta HTML kodları için de yardım sunabilmesi sayesinde kod kopyalama ve yapıştırma operasyonlarına lüzum dinleyenlere de dayanakçı olabiliyor.

ArsClip’in eş diğer uygulamalara göre en büyük farkı, klavyeden basılan tuşların da minik bir simülasyonunu yaparak, yapıştırma harekâtı sırasında klavyeden tuşlara basılıyormuş gibi davranılmasına imkân tanıması. Böylece yalnızca kişilik ve bilgileri değil, tutumları da kopyalayıp yapıştırabiliyorsunuz.

Değişik projelere ait kopyalanan bilgilerin değişik kategoriler altında yakalanmasına olanak tanıyan uygulama, böylece birbirinden ayrı işler için asıllaştırdığınız pano operasyonlarını daha basit ayırt etmenize yarıyor.

Süratli ve meselesiz bir biçimde çalışabilen programın çok rakamda pano öğesine izin vermesi ve özelleştirme isteyen kullanıcılar için kısıtlı da olsa alternatifler sunması pek çok kullanıcının güzeline gidecektir. Sınamadan geçmeyin tenim.

ArsClip BENZER İÇERİKLER
ArsClip YAPILAN YORUMLAR