Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Arka Planlar Duvar Kağıtları HD

Arka Planlar Duvar Kağıtları HD

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Backgrounds Wallpapers HD şayet Windows 8 işletim sistemine sahip bir bilgisayar veya tablet kullanıyorsanız size bir hayli değişik duvar kağıdı alternatifi sunacak oldukça galibiyetli bir duvar kağıdı uygulamasıdır.

Bilgisayarımızı kullanırken çoğu zaman aynı masaüstü arkaplanına takılıp kalabiliyor ve aylarca duvar kağıdımızı değiştirmeyebiliyoruz. Fakat duvar kağıdımızdan bunaldığımızda ve değiştirmek istediğimizde ise elimizin altında olabilecek bir kaynak işimize yarabiliyor. İşte bu cinste bir kaynak olan Backgrounds Wallpapers HD sayesinde Windows 8 metro arayüzü üzerinden ulaşabileceğimiz bir duvar kağıdı uygulamasına sahip oluyoruz.

Metro arayüzünün tam nimetlerinden yararlanan Backgrounds Wallpapers HD sayesinde birbirinden hoş duvar kağıtlarına saniyeler içerisini ulaşabiliyoruz. Uygulama içerisinde kategoriler altında gruplanmış binlerce yüksek nitelik duvar kağıdı alternatifi yer almakta. Bu duvar kağıtları arasından beğendiklerimize favorilerimize ilave edebiliyor, uygulama içerisinde arama yapabiliyor ve dilediğimiz duvar kağıdını bilgisayarımıza inidrebiliyor veya kilit ekranı arkaplanı yapabiliyoruz.

Backgrounds Wallpapers HD ayrıca duvar kağıtlarıyla ilgili istatistikler de görüntüleyebilmekte. Hangi duvar kağıdının kaç kez indirildiği, verilen reyler gibi istatistikler duvar kağıtlarıyla beraber listelenmekte.

Backgrounds Wallpapers HD ile haftalık duvar kağıdı müsabakaları da tertip edilmekte.

Arka Planlar Duvar Kağıtları HD BENZER İÇERİKLER
Arka Planlar Duvar Kağıtları HD YAPILAN YORUMLAR