Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
AppSwitch

AppSwitch

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

iPhone, iPad veya Android aygıtınızda kullandığınız uygulamaların seçeneğini Windows Mağazası’nda bulmanıza dayanakçı olan AppSwitch, Windows 8 tablet ve bilgisayarlarda fiyatsız olarak kullanabiliyor.

App Store ve Google Play, Windows Mağazası’na göre çok daha popüler olduğundan uslu telefon ve tabletlerimizde kullandığımız pek çok uygulamayı Windows 8 Mağazası’nda bulamıyoruz. Resmi uygulamalar yer almadığından seçeneklere yöneliyoruz ancak mağazada binlerce uygulama yer aldığından aradığımızı bulamayabiliyoruz. Bütün bu noktada önerebileceğim AppSwitch, gözde uygulamalarınızı bulmanıza dayanakçı oluyor ve süre kaybetmeden mobilde kullandığınız uygulamanın Windows Mağazası’nda seçeneğinin olup olmadığını görebiliyorsunuz. En hoşu da o anda seçeneği bulunmayan uygulama mağazaya giriş yaptığınızda – uygulama sarih olmasa bile- haberiniz oluyor.

AppSwitch, seçenek uygulamaları üç değişik sekmede sunuyor. Öne çıkanlar kısmında o hafta dikkat toplayanlar yer alırken, popüler kısmında en çok aranan uygulamalar, son kısmında da en yeni ilave edilen uygulamalar yer alıyor. Özel bir uygulama arıyorsanız natürel ki arama işlevini kullanıyorsunuz.

AppSwitch Özellikleri:

iOS, Android ve BlackBerry platformundaki uygulamaların eşlerini Windows 8 mağazasında arayın. Windows, Apple, Google, BlackBerry uygulama mağazasında arama yapın. Bildirimlerle, canlı koliciklerle yeni uygulama ilave edildiğinde anında haberdar olun. Son ilave edilen, popüler ve en çok rey alan uygulamalara göz atın. Uygulama açıklamalarına, ekran görüntülerine, analizlerine göz atın. Uygulamaları dostlarınızla paylaşın.

Mobil aygıtınızda kullandığınız uygulamaların Windows Mağazası’nda yer alıp almadığını süratlice bilebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız AppSwitch’den daha iyisini bulamayacağınızı söyleyebilirim.

AppSwitch BENZER İÇERİKLER
AppSwitch YAPILAN YORUMLAR