Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
APKTOW10M

APKTOW10M

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

APKTOW10M, Android uygulama ve oyunlarını Windows Phone’da çalıştırmak için kullanabileceğiniz fiyatsız bir program. Kolay kullanılabilirliği ile öne çıkan programla dilediğiniz bir Android uygulama veya oyunu Windows Phone telefonunuza meselesizce yükleyebilir ve kullanabilirsiniz.

Windows 10’un çıkışıyla beraber Windows Phone Mağazası’nda hareketlilik başlasa da en yeni uygulama ve oyunlar Android platformunda çıkmaya devam ediyor. Kimileri uzun bir vakit sonra Windows Phone platformuna açılsa da buna sıcak bakmayan geliştiriciler de var. Kullanıcılar mağazanın noksanlığının farkındalar ancak işletim sisteminin meselesiz çalışması, kasmaması suratından telefonlarını vazgeçmek istemiyorlar. Siz de bu kullanıcılar arasında iseniz APKTOW10M adlı taşıtla tanışmanızı şiddetle öneri ediyorum.

Bu küçük taşıt sayesinde Windows Phone Mağazası meseleyi radikal çözülüyor. “Artık hiçbir reyin veya uygulama için beklemeniz gerekmeyecek.” müjdesini verdikten sonra taşıttan kısaca bahsetmem gerekirse; Bu küçük taşıtı Windows tabanlı bilgisayarınıza kurduktan sonra Android uygulama ve oyunları Windows Phone telefonunuzda çalıştırmak için tek yapmanız gereken telefonunuzun geliştirici modunu açmak ve sonrasında aygıt bulunabilirliğini açmak. Telefonunuzu USB kablosuyla bilgisayarınıza bağadıktan sonra eşleştirme operasyonunu da yaptığınızda artık Android uygulamalarını Windows Phone’da çalıştırmak için hazırsınız. APK dosyasını vasıtada alakalı alana çekip vazgeçtiğinizde montaj reelleşiyor.

APKTOW10M BENZER İÇERİKLER
APKTOW10M YAPILAN YORUMLAR