Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Aomei birçok kurtarma

Aomei birçok kurtarma

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

AOMEI OneKey Recovery programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda fiyatsız olarak kullanabileceğiniz sistem açılışı onarımı programlarından bir tanesi olarak karşımıza çıktı ve hem işlevsel yapısı hem de basit kullanımı sayesinde bilgisayarını açmakta zorlanan kullanıcıların ilk seçimleri arasında yer alabilir.

Bilgisayarlarımızı kullanırken zaman zaman işletim sisteminin bulunamadığına ya da sektör bozukluklarına dair muhtelif ihtarlar karşımıza çıkabiliyorlar. Kullanıcılar genellikle bu sualin üstesinden gelmek için yeni baştan Windows montajı hakikatleştiriyorlar ancak bu kere de muhtelif bilgi ve zaman kayıpları ile karşılaşılıyor.

Muhtelif bilgisayar üreticileri, Windows’un anında tamir edilmesi için hazırlanmış muhtelif butonları aygıtlarında bulunduruyorlar ve AOMEI OneKey Recovery bütün olarak bu üretici butonlarının yaptığını taklit eden programlardan birisi.

Çünkü kullandığınız zaman bilgisayarınızın çalışan halini size getiren ve yeni baştan Windows montajı yapmanıza mani olan program, bu sayede bilgi kayıplarını önlüyor ve meselesizce boot sektörünün tamir edilmesini de sağlıyor. Kullanırken tek yapmanız gereken açılış sırasında F11 butonuna basmak ve ardından talimatları takip etmek.

Yedek almak ve daha sonra alınan bu yedekleri geri yüklemek çok basit bir biçimde hakikatleştiği için programın kullanımı sırasında pek zorlanacağınızı da sanmıyorum. Şimdilik BETA evresinde olan program, buna karşın rastgele bir kusur vermiyor ya da meseleye neden olmuyor. Şayet bilgisayarınızı kullanan öteki bireylerin Windows’a hasar verebileceğinden korkuyorsanız da galibiyetli bir biçimde Windows’u kurtarmak için güvenle kullanabilirsiniz.

Aomei birçok kurtarma BENZER İÇERİKLER
Aomei birçok kurtarma YAPILAN YORUMLAR