Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Anki

Anki

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Anki, otobüs yolculuğunda, bir dostunuzu beklerken, konutta boş zamanınızı iyi değerlendirmek ismine kullanabileceğiniz bir program. Yabancı kelimi bilirken, imtihanlara hazırlanırken, coğrafya çalışırken ve daha pek çok alanda işinize yarayabilecek bir program.

Sıradan bilme metotlarına göre daha bereketli olan bilgi kartlarını seçim eden bireyler için hazırlanmış programda indirdiğiniz bilgi kartlarını aktarıp çalışabiliyorsunuz. Programın oldukça kolay bir yapısı var. Çalışmak istediğiniz desteyi açtığınızda program size kartları sırayla gösteriyor. Bir zaman düşündükten sonra cevabı göstere tıklıyorsunuz ve kolay, güç gibi alternatifler karşınıza çıkıyor. Buradaki tercihinize bağlı olarak kartlar tekerrür gösteriliyor veya gösterilmiyor; bir daha o kartı görmüyorsunuz. Misalin; İngilizce kelime çalışıyorsunuz. Destede 10 kelime var. 7’sini kolay olarak işaretlediniz. Geriye kalan 3’ü bilmeniz için tekerrür karşınıza çıkarılıyor. Bu biçimde beceriksizinizi kapatıyorsunuz.

Yazı, fotoğraf, ses ve LaTeX bilgi kartı içeriklerini destekleyen ve 6000’den fazla hazır deste sunan programda dilerseniz kendiniz de bilgi kartları oluşturup paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca Anki’nin sitesinden de https://ankiweb.net/shared/decks/ adresinden indirmeniz muhtemel.

Anki BENZER İÇERİKLER
Anki YAPILAN YORUMLAR