Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Anime pot

Anime pot

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

AnimeTube, binlerce anime film ve videoya anında ulaşabileceğiniz ve fiyatsız olarak izleyebileceğiniz bir uygulama.

Windows 8 tablet ve bilgisayarınız üzerinden web tarayıcısını açmadan dilediğiniz animeyi bütün ekran izlemenize olanak tanıyan AnimeTube, hali hazırda değişik cinste binlerce animeyi bünyesinde barındırıyor ve animelere her gün bir yenisi ilave ediliyor. Bu sayede hem en yeni hem de arşivlik animelere erişebiliyorsunuz.

Reklamlarla kaplı sade bir arayüz ile gelen AnimeTube, animeleri orijinal dilde sunuyor. Seçtiğiniz animeyi ya Japonca İngilizce altyazılı ya da İngilizce olarak izleyebiliyorsunuz. Türkçe altyazı noksanlığının yanında videonun niteliğini de ayarlayamıyorsunuz. Standart nitelikte animeler izlenmeyecek kadar makûs değil ve ara gizeme de olsa yüksek nitelikte animelerle karşılaştım. Öte yandan animelerin bütün ekranda izlenebilmesi ve reklamların rahatsız edici yerde olmaması fiyatsız bir uygulama olduğunu düşündüğümüzde iyi bir özellik.

Animeleri fiyatsız en ehemmiyetlisi de aktüel olarak sunan AnimeTube, her anime severin tablet ve bilgisayarında netlikle bulunması gereken bir uygulama.

Anime pot BENZER İÇERİKLER
Anime pot YAPILAN YORUMLAR