Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Andy

Andy

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Andy, bilgisayarı üzerinde Android işletim sistemini kullanmak isteyen kullanıcılar için geliştirilen fiyatsız bir Android emülatörüdür. Program sayesinde Android aygıtlarınız üzerinde oynadığınız tüm oyunları ve kullandığınız tüm uygulamaları Andy ile bilgisayar etrafına ve rahatlığına taşıyabilirsiniz.

Android emülatörü olarak adlandılan Andy gibi uygulamalar, hakikatinde sanal bir Android aygıtını sunucu üzerinde çalıştırır ve kullanıcılarına, Google Play üzerinden Android uygulamalarını kullanma kaderi tanıyor. Böylece bilgisayarda olsa da oynasak dediğiniz tüm oyunlar birkaç tıkla hemen elinizin altına gelebilir. 

Andy özellikleri

Andy programını ilk kere bilgisayarlarınız üzerine kurduktan sonra çalıştırdığınız zaman, satın almış olduğunu Android işletim sistemine sahip yeni bir uslu telefon veya tableti kuruyormuşçasına zorunlu adımları bitirmeniz gerekiyor. Google hesabınızla seans kalemtıraşınız ve kendi şahsi bilgilerinizle kullanacağınız bir Android işletim sistemini bilgisayarlarınız üzerinde bu sayede kullanmaya başlayabileceksiniz.

Google Play’i ziyaret ederek istediğiniz tüm oyunları ve uygulamaları bilgisayarınız üzerine indirerek kullanabilecek, değişik e-posta hesaplarınızı belirleyerek Android arayüzü üzerinde görüntüleyebilecek, kendi geliştirmiş olduğunuz Android uygulamalarını bilgisayar civarında Andy üzerinden test edebilecek, fiyatsız iletileşme uygulamalarını masaüstü rahatlığında kullanabilecek ve çok daha aşırısına Andy ile sahip olacaksınız.

Hem montajı hem de kullanımı oldukça kolay ve meselesiz olan Andy, tüm Windows versiyonlarıyla geçimli biçimde çalışmaktadır ve sizlere değişik görüntüleme alternatifleri sunmaktadır. Oldukça kolay ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzünü sizlere sunan program takviyesiyle reel bir Android tecrübesini bilgisayarlarınız üzerinde hayata bahtına sahip olacaksınız.

Tüm bunların dışında Andy‘nin en hoş özelliklerinden bir tanesi de Android aygıtlarınız üzerinde sahip olduğunuz hudutlu depolama alanını ortadan kaldırması ve bilgisayarınızın değişmez diskini kullanıyor olmasıdır. Bu sayede istediğiniz tüm oyunları ve uygulamaları bilgisayarınız üzerine indirerek Andy aracılığıyla hakimiyet edebilirsiniz.

Bilgisayarlarınız üzerinde Android oyunlarını oynamanın tadına varmak istiyorsanız Andy, bütün lüzumunuz olan program hem de fiyatsız.

Andy BENZER İÇERİKLER
Andy YAPILAN YORUMLAR