Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Android O Geliştirici Önizlemesi

Android O Geliştirici Önizlemesi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

ANEKDOT: Android O Developer Preview yalnızca alttaki aygıtlar üzerinde kullanılabilmektedir, bu sistem kalıp dosyaları yalnızca geliştiricilere müteveccih olarak paylaşılmaktadır ve kararlı olarak çalışmayabilmektedirler:

– Nexus 5X

– Nexus 6P

– Nexus Player

– Pixel C

– Pixel

– Pixel XL

Google beklenenden azıcık erken davranarak Android O ya da Android 8.0 işletim sistemini bu yılki Goole I/O’dan evvel tanıttı. Android O, bir ekip yeniliklerle beraber geliyor. İşte bu Android 8.0 geliştirici önizleme versiyonu sayesinde bu yenilikleri kendiniz görebiliyorsunuz.

Geliştiriciler Google’ın yeni mobil işletim sistemiyle geçimli uygulamalar geliştirebilmek veya mevcut uygulamalarını bu yeni işletim sistemiyle geçimli hale getirmek için Android O Developer Preview’i kullanabilirler. Android O Developer Preview sayesinde işletim sisteminin lüzumlarını, işleyiş şeklini bilebiliyor, işletim sistemi önizlemesi üzerinde uygulamalarınızı çalıştırarak kusurları ve geçimsizlikleri tespit edebiliyorsunuz.

Android O Developer Preview, manuel olarak yüklenmektedir. Bu önizleme versiyonunun kalıp dosyasını indirdikten sonra mobil aygıtınıza flashlamanız gerekmekte. Bu operasyon önizleme versiyonu yüklenecek makinedeki tam bilgilerin silinmesine neden olmaktadır. Bu sebeple Android O Developer Preview yüklemeden evvel bu vaziyete dikkat etmenizi nasihat ediyoruz.

Android O Developer Preview’i aygıtınıza nasıl yükleyeceğinizi bu sayfadan bilebilirsiniz:

https://developers.google.com/android/images#instructions

Android O Developer Preview’i cihazınızından kaldırabilmek için makinenizin işletim sisteminin fabrika kalıp dosyasını indirmeniz, bu kalıp dosyasını el ile yüklemeniz ve aygıtınızı sıfırlamanız gerekmektedir. Bu operasyon makinenizdeki tam bilgileri silecektir. Nexus ve Pixel aygıtların fabrika kalıp dosyaları bu sayfada yer almaktadır:

http://developers.google.com/android/nexus/images

Android O Geliştirici Önizlemesi BENZER İÇERİKLER
Android O Geliştirici Önizlemesi YAPILAN YORUMLAR