Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Android M Duvar Kağıdı

Android M Duvar Kağıdı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Android M Duvar Kağıdı, Google’ın yeni mobil işletim sistemi Android M‘in ana ekran görüntüsünü bilgisayarlarınızın masaüstüne, uslu telefon veya tabletinize taşıyan bir duvar kağıdı.

Google, Google I/O 2015 Konferansı’nda fotoğrafı olarak yeni mobil işletim sistemi Android M’i duyurdu. Android 5.0 Lollipop’un bir sonraki versiyonu olan Android M içerisinde bir hayli yenilik ile beraber gelecek. Android M’in göze çarpan ilk yeniliklerinden biri de kuşkusuz Android M duvar kağıtları olacaktır. Android M Duvar Kağıdı ile bu görünüme erkenden ulaşabilirsiniz.

Android M, Google I/O 2015 konferansında duyurulduktan sonra Android M Developer Previiew, başka bir deyişle Android M Geliştirici Önizlemesi Android geliştiricilerinin alkışına sunuldu. Bu geliştirici önizlemesiyle birlikte ilk Android M ana ekran duvar kağıdı görüntülenebildi. İşte tarafından sunulan bu duvar kağıdı da yüksek çözünürlükte Android M görünümünden yararlanabilmenizi olası kılıyor. Android M Duvar Kağıdı fotoğraf dosyasını bilgisayarlarınıza veya mobil makinelerinize indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Android M Duvar Kağıdı BENZER İÇERİKLER
Android M Duvar Kağıdı YAPILAN YORUMLAR