Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Android için MiniTool Mobil Kurtarma

Android için MiniTool Mobil Kurtarma

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

MiniTool Mobile Recovery for Android şayet mobil makinenizden silinen dosyaları geri getirmek istiyorsanız kullanabileceğiniz bir dosya kurtarma programı.

Bilgisayarlarınız üzerinden Android aygıtınıza bağlanarak dosya kurtarmanıza olanak tanıyan MiniTool Mobile Recovery for Android, değişik senaryolarda size destekçi olabiliyor. Kimi zaman Android makinenizden yanlışlıkla dosya silebiliyorsunuz, kimi zaman dosya indirirken veya transfer ederken Android makineniz kapanabiliyor, şarjı bitebiliyor ve kopyalanan dosyalar kaybolabiliyor. İşletim sistemi kusuru yaşadığınız gidişatlarda da MiniTool Mobile Recovery for Android kullanabiliyorsunuz. İşte tam bu meseleleri yaşadığınızda MiniTool Mobile Recovery for Android ile Android dosya kurtarma işini hakikatleştirebiliyorsunuz.

MiniTool Mobile Recovery for Android hem makinenizin dahili hafızasından, hem de SD kartından silinen dosyaları geri getirme işini asıllaştırabilmekte. SD karttan dosya kurtarma işini reelleştirebilmek için bir SD kart okuyucuya gereksinim dinliyorsunuz. SD kart okuyucunuzu bilgisayarınıza bağladığınızda SD kartınız taranıyor ve kayıp ve silinmiş dosyalar tespit ediliyor.

– MiniTool Mobile Recovery for Android kullanarak Android makinenizin dahili hafızasından şu dosyaları kurtarabilirsiniz:

Resimler, uygulama resimleri, videolar, ses dosyaları, WhatsApp ilaveleri, iletiler, WhatsApp yazışmaları, çağrı geçmişi, kılavuz, döküman bilgileri

– MiniTool Mobile Recovery for Android, SD kartınızdan şu dosyaları kurtarabiliyor:

Resimler, uygulama fotoğrafları, videolar, ses dosyaları

Android için MiniTool Mobil Kurtarma BENZER İÇERİKLER
Android için MiniTool Mobil Kurtarma YAPILAN YORUMLAR