Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Android 5.0 Lollipop Duvar Kağıtları

Android 5.0 Lollipop Duvar Kağıtları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Şayet Android işletim sistemini kullanan uslu telefon veya tabletinize en son Android versiyonu Android 5.0 Lollipop‘u yüklemek için can atıyorsanız azıcık beklemeniz gerekebilir.

Google, yeni jenerasyon Nexus makinelerle beraber Android 5.0 Lollipop işletim sistemini fotoğrafı olarak duyurmuştu ve yeni Android işletim sistemi versiyonunun getireceği yenilikleri kullanıcılarla paylaşmıştı. Android 5.0 Lollipop işletim sistemi bir hayli coşku verici özelliği birliktesi getiriyor. Bu özelliklerden kimileri kullanıcı deneyimine müteveccih, kimileri ise Android makinenizin görünümünü daha güzel hale getirmeyi hedefliyor. Yeni Android 5.0 Lollipop duvar kağıtları da Android makinenizin arayüzünün çok daha hoş görünmesini sağlayacak özelliklerden biri. 

Şayet yeni jenerasyon Nexus aygıtları satın almayı düşünmüyorsanız Android 5.0 Lollipop işletim sistemini hemen indirmeniz muhtemel olmayabilir; zira Nexus aygıtlar haricindeki Samsung, Sony, HTC ve LG gibi Android aygıtlar Android işletim sistemi aktüellemelerini gecikmeli olarak almaktalar. Bu sebeple yeni Android 5.0 Lollipop görünümüne de daha geç kavuşabilirsiniz. Fakat bu içeriğimizde bir araya getirdiğimiz Android 5.0 Lollipop önizlemesinden alınan duvar kağıdı alternatiflerini indirerek Android makinenizde Android 5.0 Lollipop görünümünü tutabilirsiniz.

Zip arşivi biçiminde olan duvar kağıdı koleksiyonunu Winzip veya Winrar programlarını kullanarak bilgisayarlarınızda açtıktan sonra Android makinenize transfer edebilirsiniz:

Android 5.0 Lollipop seslerine bu iletişimi kullanarak ulaşabilirsiniz:

Android 5.0 Lollipop Duvar Kağıtları BENZER İÇERİKLER
Android 5.0 Lollipop Duvar Kağıtları YAPILAN YORUMLAR