Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
AMIDUOS

AMIDUOS

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

AMIDuOS kullanıcılara Android oyunlarını bilgisayarda oynama ve Android uygulamalarını bilgisayarda çalıştırma mevzularında takviyeci olan bir Android emülatörü.

AMIDuOS esas olarak bilgisayarınız üzerinde sanal bir işletim sistemi oluşturuyor ve bu sanal işletim sisteminde Android 5.0 Lollipop veya Android 4 Jellybean işletim sistemlerinden birini çalıştırıyor. AMIDuOS’u bilgisayarınıza yükledikten sonra bilgisayarınızın yüksek performansından faydalanabiliyor ve Android oyunlarını akıcı bir biçimde bilgisayarlarınızda oynayabiliyorsunuz.

AMIDuOS gereksinim dinlendiğinde yapılandırılabilecek ayarlara da sahip. Program dokunmatik ekranlar için geliştirilmiş oyunları klavye ve fare ile kullanabilmeniz için size parmak çekme ve özel dokunmatik komutları kaydolabilme ve klavye veya fare komutlarına dönüştürebilme ihtimali veriyor.

AMIDuOS içerisinde Amazon Appstore uygulama marketi yüklü olarak geliyor. Kullanıcılar dilerlerse Google Play’e geçiş yapabilmekteler. Bu iş için AMIDuOS package installer aracılığıyla uygulama marketini AMIDuOS’a tanıtmanız gerekiyor.

AMIDuOS’un 30 günlük sınama versiyonu olması ve Google Play’e harici olarak destekledimesi onu Bluestacks gibi seçeneklerinin gerisinde vazgeçmekte.

AMIDuOS’u kullanabilmek için şu sistem lüzumlarına sahip olmalısınız:

64 Bit işletim sistemi Windows 7 ve üzeri x86 operasyoncu OpenGL 3.0 takviyesine sahip ekran kartı Net Framework 4.0 ve üzeri 2 GB RAM 2 GB boş depolama alanı

AMIDuOS’u yüksek performans ile çalıştırabilmek için bilgisayarınızın BIOS ayarlarından Hardware Virtualization VT özelliğinin faalleştirilmiş olması gerekmektedir.

AMIDUOS BENZER İÇERİKLER
AMIDUOS YAPILAN YORUMLAR