Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Alze Yedekleme

Alze Yedekleme

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Gelişmiş sistem ve üst seviye yedekleme sunabilmesiyle ön tasarıya çıkan Alze Backup, tamamen yerli bir program. Microsoft SQL Server veritabanlarının Tüm versiyonlarını bütün ve differential olarak yedeklemeyi muvaffak olan programda bilgilerinizin korunması sağlanır.

Elektrik ve teknolojik sistemlerin büyümesiyle beraber bilgilerin ehemmiyeti de bir hayli arkasıydı. Bu anlamda bilgi güvenliğini önem veren ve bilgilerin saklanmasına büyük ehemmiyet gösteren işletmelere bir seçenek sunan Alze Backup dosya ve klasörleri seçime göre şifreleyerek aynı zamanda sıkıştırarak Google Drive, DropBox gibi bulut servislere kaydoluyor. “Yedekleme yazılımını, bilgilerinizin kasko sigortası gibi düşünebilirsiniz.” biçiminde bir açıklamayla kendini belirleyen program, büyük ehemmiyet taşıyor.

Ayrıca MS SQL veritabanlarınızı bir kereliğine yedeklediğiniz takdirde Alze Backup bu operasyonu otomatik olarak devam ettiriyor. Başka Bir Deyişle bilgilerinizin aktüellemesini bu uygulama için problem oluşturmuyor. 

Alze Backup Özellikleri

Yedekleme süreçleri log dosyasına kaydolunur 4 değişik konuma aynı anda yedek sevk edilir Network,Ftp,GoogleDrive,DropBox, Yedekleriniz zip formatında sıkıştırır. Windows servisine entegre çalıştığı için, arka tasarıda çalışmaya devam eder.

Alze Yedekleme BENZER İÇERİKLER
Alze Yedekleme YAPILAN YORUMLAR