Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Alternatif Dosya Öğütücü

Alternatif Dosya Öğütücü

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Alternate File Shredder programı değişmez diskinizdeki silmek istediğiniz dosyaların tamamen ortadan kaldırılmasını sağlamak için kullanabileceğiniz fiyatsız uygulamalardan bir tanesi. Program diskinizdeki istemediğiniz dosya ve klasörlerin yine geri getirilmesini önlemek için kullanılıyor ve silinmiş dosyaların bulunduğu boşluklara gelişigüzel bilgiler yazarak onları ulaşılamaz hale getiriyor.

Rastgele bir dosya geri getirme programı dosyayı geri getirebilse dahi içeriği bozulmuş ve anlaşılamaz olacağı için kullanılamaz halde olacaktır. Şayet programı kullanmadan evvel sildiğiniz dosyaların da geri gelmemesini istiyorsanız, değişmez diskinizdeki tüm boş alanların üzerinin yazılmasını ve daha sonra yine arınılmasını da sağlayabilirsiniz.

Şayet bilgilerin üstüne bir kere yazılmasının noksan olduğunu düşünüyorsanız 30 adede kadar yine yazım sağlayabiliyor ve dolayısıyla silinen dosyalarınızın mucizevi bir koruma ile ortadan kaldırılması olası hale geliyor. Bilgi güvenliğinize çok umursuyorsanız fiyatsız olarak sunulan kullanımı basit bu programı sakın kaçırmayın.

Alternatif Dosya Öğütücü BENZER İÇERİKLER
Alternatif Dosya Öğütücü YAPILAN YORUMLAR