Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Alternatif Arşivleyici

Alternatif Arşivleyici

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Karışık dosyalarınızı emin bir kumpasta yakalama olanağı sunan Alternate Archiver, kolay adımlarla kumpaslı olmanızı sağlıyor. Pek çok işlevsel özelliğe sahip olan program ile aradığınız dosyalara anında erişebiliyorsunuz.

Bilgisayarınızdaki dosyaları emin bir kumpas içerisinde gizlemenizi sağlayan Alternate Archiver, pek çok operasyonu kolay bir biçimde hakikatleştirmenizi sağlıyor. Yine adlandırma, arşivleme, ayrılma, arınma, senkronizasyon, raporlama ve daha pek çok işi basitçe yapma olanağı sunan Alternate Archiver, gelişmiş filtre özelliğiyle de aradığınız dosyalara kısa zamanda erişmenizi sağlıyor. Esasta Windows’un arama özelliğiyle aynı işlevi yapan ancak sahip olduğu özelliklerle çok daha gelişmiş bir biçimde karşımıza çıkan Alternate Archiver karmaışık dosyalar arasında boğulanlar için ideal bir programdır. Şayet diskleriniz dosyalardan dolup taşıyorsa Alternate Archiver kesinlikle bilgisayarınızda olması gereken bir programdır. 

Basir arayüzü ve eforlu özellikleri bulunan Alternate Archiver, farklı kriterlere göre filtreleme yapmanızı da sağlıyor. Ayrıca entegre bir posta istemcisine de sahip olan program, rastgele bir e-posta adresinden değişik bir e-posta adresine seçtiğiniz dokümanları yollamanız için izin veriyor. Ayrıca ek vasıtalar olarak File Move, File Shredder, Directory, DLL Analyzer ve ExePacker’ı kapsar.

Alternate Archiver programını fiyatsız olarak indirebilirsiniz.

Alternatif Arşivleyici BENZER İÇERİKLER
Alternatif Arşivleyici YAPILAN YORUMLAR