Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
AlomWare Sıfırlama

AlomWare Sıfırlama

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

AlomWare Reset, bilgisayarları yoğun ve yorucu bir biçimde kullanan kullanıcıların sık sık yaşadığı problemlerden bir tanesi olan bilgisayar yavaşlamasına son verebilen bir program. Bilgisayarlarımız yavaşlayarak performans kaybı yaşamaya başladığı zaman hepinizin öğreneceği üzere yine başlatmak kıymetlerin sıfırlanmasına ve bilgisayarın tekerrür sürat kazanmasını sağlar. Fakat pek çok kullanıcı hayli zaman alan reset operasyonunu da sık sık kullanmaz zira beklemek daha sıkıcı. Bu vaziyetin önüne geçen AlomWare Reset programı, bilgisayarınızı gerçeğinde kapanmadan yine başlatıp, PC’nizin 10 saniye gibi kısa bir vakitte ilk açılıştaki performansına kavuşmasını sağlıyor.

SSD’niz yoksa yada teçhizat özellikleri düşük bir bilgisayar kullanıyorsanız, AlomWare Reset programı bilgisayarınızda kullanabileceğiniz en faydalı programlar arasında yer alıyor. Uzun süreli çalışma yada reyin oynama bilgisayarınızı oldukça yorar, bunun sonucunda da bilgisayar zamanla performans kaybı yaşamaya başlar. İşte bu performans ve sürat kaybını yaşamak istemiyorsanız kumpaslı aralıklar ile AlomWare Reset’i kullanarak bilgisayarınızı yine başlatabilirsiniz.

AlomWare Reset programını kullandığınızda bilgisayarınız kapanmadan yalnızca 10 saniyede olacak operasyonlar alttaki biçimdedir:

Tüm sarih uygulamaların kapanması Tüm sarih pencrelerin kapanması Sistem operasyonları dışındkai tüm operasyonların sona ermesi Önbelleğin sıfırlanması Bilgisayarın kapanmadan resetlenmesi NumLock tuşlarının kapalı ise sarihe dönüşmesi Başlangıçta çalışan uygulamalardan kapalı olanların yine açılması Tüm uyku modundaki sürücülerin uyanması

Banal bir reset operasyonunda bilgisayarın uyguladığı her şeyi birebir uygulayabilen AlomWare Reset, tüm bu operasyonlar yapılırken bilgisayarınızın kapanmasına gereksinim dinlemiyor. Yapılan testlerde bilgisayarınızı yine başlatma operasyonundan çok daha tesirli bir usul olduğu görülen AlomWare Reset programının fiyatsız sınama versiyonunu indirerek siz de yorulan PC’lerinizi hemen süratlendirebilirsiniz.

AlomWare Sıfırlama BENZER İÇERİKLER
AlomWare Sıfırlama YAPILAN YORUMLAR