Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
AlomWare Işıkları

AlomWare Işıkları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

AlomWare Lights kullanıcılara klavyelerinde yer alan Caps Lock, Num Lock veya Scroll Lock tuşlarının sarih olup olmadığını basitçe takip edebilme olanağı veren bir klavye göstergeleri görüntüleme yazılımıdır.

Bilgisayarlarınıza tamamen fiyatsız olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan AlomWare Lights kolay bir biçimde kullanabileceğiniz ve sisteminzde yük oluşturmayan bir yazılım. Yazılımın esas emeli Num Lock, Caps Lock ve Scroll Lock tuşlarının sarih ya da kapalı olduklarını size raporlayan göstergeleri vazife çubuğunuza yerleştirmek. Genel olarak bir hayli klavyede zati bu 3 tuşun sarih olup olmadığını gösteren tuşlar yer alıyor. Fakat seyrek de olsa Caps Lock, Scroll Lock ve Num Lock göstergelerine sahip olmayan klavyelerle karşılaşabiliyoruz. İşte bu kalvyelerde yer alan bu tuşların sarih olup olmadığını AlomWare Lights kullanarak takip edebilirsiniz.

Şayet bilgisayarınız üzerinde çalışırken klavyelerinizde yer alan Caps Lock, Num Lock ve Scroll Lock tuşlarının ışıkları gözünüzü alıyorsa bu ışıkları devre dışı vazgeçebilir ve AlomWare Lights’tan faydalanarak bilgisayarınız üzerinden bu tuşların sarih olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Böylece gözleriniz rahatsız olmadan çalışmaya devam edebilirsiniz.

AlomWare Işıkları BENZER İÇERİKLER
AlomWare Işıkları YAPILAN YORUMLAR