Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Aktif Disk Görüntüsü

Aktif Disk Görüntüsü

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Active Disk Image programı, bilgisayarınızda bulunan dahili veya harici disklerin imaj dosyalarını yaratmak için kullanabileceğiniz fiyatsız ve kullanımı basit programlar arasında yer alıyor. Disklerin imaj dosyalarını alarak daha sonra aynı biçimde dosyalarınıza erişmek olası olduğu için oldukça yararlı bir biçimde yedekleme harekâtları için de kullanabileceğinizi düşünüyorum. Programın arayüzünün zorunlu tüm ayrıntıları tesirli bir biçimde sunması sayesinde rastgele bir güçlük sürüklemeniz de olanaksız.

Destek sunulan disk cinslerini listelemek gerekirse;

HDD SSD USB CD DVD Blu-Ray Flash diskler Öteki medyalar

Windows’unuzun heyeti olduğu diskin imaj dosyasını yaratarak, Windows’ta karşınıza çıkabilecek rastgele bir çökme vaziyetinde dolaysız olarak aynı Windows’u tüm programlarınız ve bilgilerinizle beraber geri getirmek olası hale geliyor. Özellikle sık sık program kuran ve sınamalar yapanların işine yarayabileceğine inanıyorum.

Programın fiyatsız versiyonu yukarıyada sayılan tüm disk cinslerini desteklemiyor ancak fiyatsız versiyonun çalışmasını sınadıktan sonra dilerseniz gelişmiş alternatifler için satın alma yoluna da gidebiliyorsunuz. Giderekilmiş yedekleme, şifreleme, bildirimler gibi pek çok alternatif ne yazık ki yalnızca fiyatlı olan Pro versiyonunda yer alıyor.

Disk imaj dosyaları yaratmak isteyen kullanıcıların göz atmadan geçmemeleri gereken programlardan birisi olduğunu düşünüyorum.

Aktif Disk Görüntüsü BENZER İÇERİKLER
Aktif Disk Görüntüsü YAPILAN YORUMLAR