Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Aksi takdirde

Aksi takdirde

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

AnyTrans, iTunes seçeneği program arayanların değerlendirmesi gerektiğini düşündüğüm bir Windows programı. iPhone, iPad, iPod Touch, iCloud ve bilgisayarınız arasında serbestçe bilgi transferine izin veren şahane bir program. Bilgisayardan iPhone’a müzik, resim ve videoları atmak, iPhone için özel zil sesi yapmak, YouTube ve değişik online sitelerden iPhone’a video indirmek, iPhone’u bilgisayara yedeklemek, Android telefondan iPhone’a bilgi transferi ve daha aşırısını tek bir tıkla yapabiliyorsunuz.

En iyi iTunes seçeneği programlar arasında gösterilen AnyTrans, senkronizasyon veya başka bir mesele yaşatmadan aygıtlar arası hudutsuz bilgi transferine izin veriyor. Apple’ın tüm kısıtlamaları ortadan kaldırmakla kalmayıp, iTunes’da olmayan özellikleri sunan muhteşem bir program AnyTrans. Tüm iOS makinelerinizdeki dosyalar, iCloud’daki dosyalar, bilgisayarınızdakiler, tümünü tek bir programdan idareyebiliyorsunuz.

AnyTrans Özellikleri

Müziğinizi iTunes kısıtlamalarından çıkarın: YouTube ve değişik 900+ siteden müzik indirin. Çek-vazgeç yaparak müziklerinizi basitçe aktarın. Telefondan indirdiğiniz müzikleri bilgisayara atın. Müzik ve çalma listelerinizi bir iPhone’dan öbürüne transfer edin. Özel zil sesleri yapın ve tertip edin: Çek-vazgeç yaparak basitçe zil sesleri ve tonlar oluşturun, doğrudan iPhone’unuza kaydolun. Tonları iPhone ve bilgisayarınız arasında transfer edin, istemediklerinizi süratlice kaldırın. Hoşlandığınız videoları indirin ve paylaşın: YouTube ve değişik sitelerden videoları indirin, çek-vazgeç yaparak videoları basitçe aktarın. Videolar, otomatik olarak dönüştürülür. iPhone resimlerinizi güvenle gizleyin ve basitçe paylaşın: Film rulosu resimleri oluşturulan albümler dahil kategorilerine göre dışa aktarır ve denkler. HEIC resimleri JPG formatına dönüştürerek dışa aktarır. iPhone’u bilgisayara yedekleyin: Uygulamalarınızın mevcut ve evvelki versiyonlarını yedekleyin. Uygulamaları bir kere indirip tüm makinelerinize kurun. Tüm uygulamaları tek tıkla toplu olarak yükleyin ve aktüelleyin. Uygulamaları tek tıkla kategorilere ayırın ve tertip edin. Ana ekran kumpasını yedekleyin ve istediğiniz zaman tek tıkla geri yükleyin. iPhone’unuzu daha iyi yoldan yedekleyin ve geri yükleyin: Yedeklemeler otomatik olarak kablosuz reelleşir. Yedekten geri yüklemeden evvel içeriğini görün. Tüm yedeği geri yüklemeden yalnızca gereksiniminiz olan dosyaları alın. Android telefondan iPhone’a bilgilerinizi aktarın: İletiler, resimler, videolar, şahıslar kılavuz, arama kayıtları, müzikler, zil sesleri, e-kitaplar, takvimler ve değişik dosyalarınızı tek tıkla toplu olarak taşıyın ya da yalnızca muhakkak dosyaları alın. iPhone’unuzu fabrika ayarlarına döndürmek zorunda değilsiniz ve transfer vaktince mevcut bilgileriniz asla silinmez.

Aksi takdirde BENZER İÇERİKLER
Aksi takdirde YAPILAN YORUMLAR