Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Akıllı Defrag

Akıllı Defrag

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Smart Defrag kullanıcılara bilgisayarlarına bağlı değişmez disklerinden azami performansı almaları mevzusunda destekçi olan ve bilgisayar süratlendirme, optimizasyon ve bakım operasyonları için bir hayli kullanışlı ek özelliğe de yer veren fiyatsız bir disk birleştirme programıdır.

Bilgisayarlarımızda bağlı olan değişmez diskler, bilgileri belirli bir alana yazarlar ve bu yazılan bilgileri okumak için bu alanları kullanırlar. Bilgisayarımıza dosya yükledikçe bu kullanılan bilgi yazma alanları dağınık bir hal alır ve bu sebeple aranan dosyalara ulaşım azıcık daha uzun vakit alır. Şayet bilgisayarınızda arşiv yapıyorsanız veya uzun müddettir kullandığınız dosyalar bulunuyorsa bu cins dosyalar disk perfromansınızı düşürebiliyor. İşte Smart Defrag sayesinde bu cins sebeplerden dolayı disk performansınızın düşmesini ve bilgisayarınızın geç açılıp geç kapanmasını önleyebiliyorsunuz.

Smart Defrag esasta disk alanı üzerine yazılan dosyaları dağınık hallerinden kurtarıp bir araya topluyor ve gereksinim dinlendiğinde bu dosyalara daha basit ve daha süratli ulaşılmasını sağlıyor. Yazılım sayesinde teçhizatınızdan en iyi biçimde faydalanabiliyorsunuz.

Smart Defrag değişmez diskinizi birleştirebilmenin yanında disk arınma harekâtını da asıllaştırabiliyor ve bilgisayarınızı yavaşlatan çöp dosyaları tespit ederek bu dosyaları silebiliyor. Böylece zahmetsizce disk alanınızdan boş yer kazanabiliyor ve diskinizi yavaşlatan öğelerden kurtuluyorsunuz.

Smart Defrag, Windows 8.1 kullanıcıları için Metro uygulamalarını birleştirebiliyor ve bu uygulamalara daha süratli ulaşım yapabilmenizi muhtemel kılıyor. Tam arayüzü Türkçe olan Smart Defrag basit ve anlaşılabilir bir kullanım sunmakta.

Akıllı Defrag BENZER İÇERİKLER
Akıllı Defrag YAPILAN YORUMLAR