Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ah m wa und

Ah m wa und

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

AlomWare Undo, yaptığınız minik bir tıklama kusuru sebebiyle kapattığınız uygulama, döküman yada dosyayı süratlice geri açabilmek için kullanabileceğiniz faydalı bir program. Kopyaladığınız bir yazıyı yada kapattığınız bir dosyayı en süratli biçimde geri getiren yazılım, fiyatlı olmasına karşın sınama versiyonu fiyatsız olarak sunuluyor. Sitemiz üzerinden programın sınama versiyonunu fiyatsız indirerek 200 kez harekât geri almak için kullanabiliyorsunuz. Şayet hoşnut kalırsanız ve devamlı kullanmak istiyorsanız, programın bütün versiyonunu satın almanız gerekiyor.

Undo programı yalnızca yaptığınız operasyonları geri getirmek ile hudutlu kalmıyor. Muhakkak aralıklar ile bilgisayarınızın son 2 saat içerisindeki masaüstünü ekran görüntüsü olarak kaydolan program, son 2 saat içerisinde yaptığınız operasyonları görüntüleyebiliyor. Böylece yaptığınız yanılgıları farkederek geri dönme fırsatı doğuyor.

Uygulama güvenliğinize umursadığı için yapılan tüm kayıtları dilediğiniz zaman silme ve kayıt harekâtlarını durdurma gibi alternatifler sunuyor. Böylece kullanım tamamen istekleriniz güzergahında hakikatleşiyor. Program ayrıca bilgisayarınızda rastgele bir şeyi internete yollamıyor.

Yaptığınız tüm operasyonları yedekleyen ve sanki bir bilgisayar güvenliği gibi arkanızdan sizi takip eden program sayesinde bilgisayar kullanırken yapacağınız minik yada büyük yanılgıları karşılama edebiliyorsunuz. Programın fiyatsız sınama versiyonunu hemen indirerek göz atmanızı nasihat ederim. Programı yükledikten sonra arayüzüne erişebilmek için kullanmanız gereken kısayol “Ctrl + Windows” tuşları. Operasyonları geri almak için kullanacağınız kısayol tuşunu kendiniz tanımlayabiliyorsunuz.

Ah m wa und BENZER İÇERİKLER
Ah m wa und YAPILAN YORUMLAR