Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Afterlight

Afterlight

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Afterlight, Pixlr , Adobe Photoshop Express gibi fotoğraflarınızı tertip etmek için faydalanabileceğiniz bir Windows uygulaması. Windows 8.1 ve üzeri hem tablet hem de masasüstünüzde rahatlıkla kullanabileceğiniz resim tertip etme ve efekt uygulaması Windows Phone platformunda olduğu gibi fiyatsız sınama versiyonu olarak karşımıza çıkıyor, dilerseniz 1.99 TL fiyat karşılığında bütün versiyona ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

iOS platformunda oldukça popüler bir resim tertip etme uygulaması olan Afterlight, Windows Phone’un ardından Windows makinelerde indirilmeye sunuldu ve Windows tabletler için de kesinlikle olmalı dediğim bir daha Windows Mağazası’nda yerini aldı. Çok fazla vasıta ve filtre alternatifi sunan uygulamanın sınama versiyonu olarak gelmesi beni afallatmadı ancak tüm özelliklerin kullanıma sarih olduğu sınama zamanının yalnızca 3 gün olması acayip geldi.

Afterlight’ın Windows 8 versiyonunda mobildekinden değişik olmayan bir arayüz bizleri karşılıyor. Tablet veya bilgisayarınızdaki resimler üzerinde tertip etme yapmanıza veya alta konumlandırılmış çek butonu ile yeni sürükleyeceğiniz bir resmi aktarmanıza izin veren uygulamada taşıtlardan çok dikkatimi ilk sürükleyen Instagram entegrasyonu. Instagram hesabınızı bağlayarak resimlerinizi Afterlight’ta tertip edebiliyor ve Instagram resimlerinizi doğrudan uygulama içerisinden hoşlanabiliyorsunuz.

Afterlight’ı öne çıkaran özelliklerin hepsi Windows uygulamasında da karşımızda. Kırpma ve döndürme vasıtalarından tutun da filtre ve kenarlıklara kadar onlarca alternatif yer alıyor ve en hoşu da bunları kullanmak profesyonellik istemiyor.

Afterlight Özellikleri:

Instagram kullanıcılarının bilindik olduğu 14 adet, toplamda 27 adet orijinal filtre 35mm film ile oluşturulmuş hakikat ve natürel ışık sızıntısı efekti verebileceğiniz adet 66 kaplama Instagram resimlerinizde kullanabileceğiniz 79 adet ayarlanabilir kenarlık Satın alarak kullanabileceğiniz yazı tipleri, kenarlıklar, duvar kağıtları Instagram resimlerini görüntüleme ve sevme Kırpma ve döndürme taşıtları

Afterlight BENZER İÇERİKLER
Afterlight YAPILAN YORUMLAR