Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Adobe Premiere Rush

Adobe Premiere Rush

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Adobe Premiere Rush, mobil Android, iOS aygıtlar ve masaüstünde Windows, Mac bilgisayarlar kullanılabilen video tertip etme programı. Hareket halinde içerik oluşturmaya müteveccih hepsi bir arada video tertip etme uygulaması ile ister telefonunuzda ister bilgisayarınızda istediğiniz yerden yüksek nitelikli videolar sürükleyebilir, tertip edebilir ve paylaşabilirsiniz.

Adobe Premiere Rush İndir

Premiere Rush, videolarınızın başkalarından değişik olmasını sağlayacak yaratıcı elastikliğe sahiptir. Ses, hareketli grafikler ve daha aşırısı için kolay taşıtlar sayesinde istediğiniz videoları hiç olmadığı kadar basit oluşturabilirsiniz. Geçiş eklemek için yalnızca tıklayın ve çekin. Çok muhtelif yerleşik şablonlarla şık başlıklar ekleyin ve tertip edin. Süratli ayar ve elle renk düzenleme ile videolarınızı iyileştirin. Kullanıcı arkadaşı arayüzdeki profesyonel sürat hakimiyetleriyle sürati basitçe ayarlayın. Ses kısma ve basit seslendirme ile sesi içe aktarın ve ayarlayın. Doğru en boy oranında istediğiniz sosyal medya kanalına aktarın.

Premiere Rush, iPhone, Android ve masaüstünde çalışır ve projeleriniz otomatik olarak bulutla eşitlenir. Uygulamayı her açışınızda, hangi makineyi kullanıyor olursanız olun en son tertip etmeleriniz karşınıza çıkar.

Nerede olursanız olun videolarınızı tertip edin. Basitca! Lüzumunuz olan tüm vasıtalara basitçe ulaşabileceğiniz bir mobil video tertip etme uygulaması. Dilediğiniz yerde rastgele bir aygıtta meselesiz bir biçimde tertip etmeler yapın. Tüm vasıtalara mobil makinenizden ulaşmanızı sağlayan bir tertip etme uygulaması mı arıyorsunuz? Süper sezgisel arayüz, başlıklar ve hareketli grafikler ilave etmeyi ve renk, ses ve daha aşırısını ayarlamayı basitleştirir. iPhone, iPad veya Android videolarını tertip etmek için hiç bu kadar senkronize olmamıştı. Projelerinizi mobil makinelerde cilalayın, masaüstünde kaldığınız yerden devam edin ve her yerden paylaşın. Hepsi bulutla iletişimli. Premiere Rush’a dahil olan 100GB bulut depolama alanıyla gittiğiniz her yerde projelerinizi parmaklarınızın ucunu yakalayabilirsiniz. Daha profesyonel bir görünüme lüzumunuz olursa projenizi Premiere Pro’ya geçirmeniz yeterlidir. İçe aktarma basittir ve tertip etmeleriniz senkronize edilir.

Adobe Premiere Rush BENZER İÇERİKLER
Adobe Premiere Rush YAPILAN YORUMLAR