Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Adobe Creative Suite (CS) 6 Üretim Premium

Adobe Creative Suite (CS) 6 Üretim Premium

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Adobe Creative Suite CS 6 Production Premium, post prodüksiyon sanatının her alanında uzmanlaşmak isteyen bireylere müteveccih bir program. Adobe Premiere Pro CS6, After Effects CS6, Photoshop CS6 Extended, Adobe Audition CS6, SpeedGrade CS6, Prelude CS6, Illustrator CS6, Encore CS6, Flash Professional CS6, Media Encoder CS6 ve Bridge CS6 yazılımlarını kapsıyor ve Adobe Story ile entegre çalışıyor.

Adobe’nin post prodüksiyon ile uğraşan bireylere özel hazırladığı programı Adobe CS6 Production Premium, Adobe Premiere Pro’da tertemiz, kullanımı basit ve çağdaş tertip etme etrafı, Adobe After Effects’de üç ebatlı izleme, metin ve biçimler, Adobe Photoshop Extended’da yeni İçeriğe Duyarlı vasıtalar, Adobe Audition’da daha süratli tertip etme özellikleri sunuyor. Yenilik olarak Adobe Prelude uygulamasında içe aktarma ve yerleştirme özellikleriyle Adobe SpeedGrade uygulamasında renk derecelendirme ve rötuş özellikleri yer alıyor. Adobe Mercury Playback Engine ile yüksek yararlılıkta çalışmanızı sağlayan, mahallî 64-bit takviyeyi ve GPU süratlendirme özelliklerine sahip olan yazılım, planlama sürecinden yayınlama sürecine kadar post prodüksiyonun her alanında uzmanlaşmanızı sağlıyor.

Adobe Creative Suite CS 6 Production Premium Özellikleri:

Güçlü imal vasıtaları ile hemen her ekranda görüntülenebilen yaratıcı tasarımlar 64-Bit Mercury Playback Engine çözümüyle tüm makinelerde üstün performans Adobe Premiere Pro’da akıcı tertip etme Etkileyici görsel efektler ve hareketli grafikler Photoshop İçeriğe Duyarlı Yama özelliğiyle görüntülerde üstün hakimiyet Kapsamlı format takviyeyi Adobe Audition’da süratli ses tertip etme Adobe Media Encoder ile daha süratli dışa aktarma

Adobe Creative Suite (CS) 6 Üretim Premium BENZER İÇERİKLER
Adobe Creative Suite (CS) 6 Üretim Premium YAPILAN YORUMLAR