Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Adobe Creative Suite (CS) 6 Üretim Premium

Adobe After Effects Creative Suite (CS) 6

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Adobe After Effects Creative Suite CS 6, televizyon, sinema sektörlerinde kullanılan, profesyonellerin yanı gizeme başlangıç seviyesindeki bireylerin de kullandığı bir video efekt programı.

Etkileyici hareketli grafikler ve görsel efektler oluşturabileceğiniz, film, tv, video ve web için tasarımlar yapabileceğiniz en iyi programlardan biri; hatta en iyi diyebilirim. Fiyatsız sınama versiyonu alternatifiyle geldiğinden satın almadan evvel tüm özelliklerini sınayıp görebiliyorsunuz.

Sinemalarda izlenme rekoru kıran filmlerin sahnelerinden YouTube’da izlediğiniz teknoloji videolarına çoğu yerde kullanılan profesyonel bir video tertip etme, efekt programı Adobe After Effects CS6. Üç ebatlı kamera takipçisi, metin ve biçim ekstrüzyonu, fotogerçekçi ışık manipülasyonu, üstün maskeleme ve Roto Brush, Warp Stabilizer gibi yenilikçi özelliklere sahip olan video efekt yazılımı ile daha az zamanda nitelikli projeler oluşturabiliyorsunuz. Yazıları hareketlendirme, videoları ve görüntüleri birleştirerek etkileyici efektler yaratma, logolardan biçimlere her şeyi animasyonla hareketlendirme ve ses ekleme, öteki programlardan Apple Final Cut Pro, Avid Media Composer ve Symphony dosya aktarıp çalışma, Adobe Ilustrator AI ve EPS formatı vektör görselleri aktarıp basitçe canlandırma ve daha bir hayli işi yapabileceğiniz, istemediğiniz kadar taşıt ve eklenti kapsayan gelişmiş bir video efekt programı olan Adobe After Effects, İngilizce dil yardımıyla geliyor lakin hem Adobe’nin kendi sitesinden hem de İngilizce/Türkçe kaynaklardan öğretici videolara erişerek bilebilirsiniz.

Adobe After Effects Creative Suite (CS) 6 BENZER İÇERİKLER
Adobe After Effects Creative Suite (CS) 6 YAPILAN YORUMLAR