Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
AdGuard VPN

AdGuard VPN

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

AdGuard VPN, Google Chrome için VPN uzantısıdır. Windows PC, Android telefonlarda en çok indirilen reklam yasaklama uygulaması AdGuard’ın yaratıcılarına ait olan VPN programı ile internette anonim olarak ve hürce dolaşabilirsiniz. Yukarıyadaki AdGuard VPN İndir butonuna tıklayarak fiyatsız olarak VPN eklentisini Chrome tarayıcınıza ilave edebilirsiniz.

AdGuard VPN Chrome İndir

AdGuard VPN, namlı reklam yasaklayıcının geliştiricilerinden çevrimiçi güvenliğiniz için en iyi fiyatsız çözümdür. İrtibatınızı parolalar, IP adresinizi ve ziyaret ettiğiniz web sitelerini internet servis sağlayıcınız dahil gizler ve webde anonim dolaşmanızı sağlar. Mevzumuzu gizler ve coğrafi olarak kısıtlanmış internet siteleri veya içeriklerin trafik sınırlaması olmaksızın manisini kaldırır.

Rastgele bir çağdaş VPN’in sahip olduğu tüm özellikleri bitiren AdGuard VPN, öbür AdGuard mahsulleriyle entegredir ve izleyiciler ve hasarlı yazılımlara karşı koruma sağlar. AdGuard VPN Chrome tarayıcınıza indirin, güvenle sörf yapın!

Gelişmiş Saklılık Gözetmesi: Bilgilerinizi bilgisayar korsanlarına gözetir, kimlik hırsızlığını önler ve rastgele bir izleyicinin sizi takip etmesini maniler. AdGuard, konumunuzu saklı meblağ, IP adresinizi değiştirir, sevk edilen her bilgiyi parolalar ve trafiğinizin saklıca gözetlenmesini olanaksız hale getirir. Kimliğinizi çevrimiçi olarak basitçe saklayabilir, bilinmez ağlara bağlanırken WiFi güvenliğini sağlayabilir ve online alışverişi tehlikesiz bir biçimde yapabilirsiniz. Web Siteleri ve İçeriklerinin Manisini Kaldırma: Konumunuzun ne olduğu ehemmiyetli değildir, bölgenizde kullanılamayan içerikleree dünyanın her yerini ulaşabilirsiniz. YouTube, Netflix, HBO ve öbür akış platformlardaki videoları izleyebilir; Spotify, BBC iPlayer, Pandora ve öbür ses akış hizmetlerinde müzik dinleyebilir; Twitter, Instagram, Snapchat, Skype ve öbür iletileşme ve sosyal medya uygulamalarına meselesizce girebilirsiniz. Ülkelere özel kampanyaları, indirimleri, önerileri görme uğruna da sahip olursunuz. Güvenlik duvarını sıçrayabilir ve sansür sebebiyle yasaklanan web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Süratli ve Hudutsuz Trafik: AdGuard VPN, sayfa yükleme vakitlerinizin düşük kalmasını, indirme süratinizin de yüksek olmasını sağlar ve trafik sınırlaması yoktur. Günlük Kayıt Yakalamama Siyaseti: İnternette dolaşırken bilgileriniz bir araya gelmez veya depolanmaz.

AdGuard VPN YAPILAN YORUMLAR