Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Active @ Boot Disk

Active @ Boot Disk

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

[email protected] Boot Disk kullanıcılara sistem kurtarma mevzusunda takviyeci olan kullanışlı bir kurtarma diski yaratma programıdır.

Windows işletim sistemimiz virüs hücumu, montaj yanılgıları, yazılım geçimsizlikleri ve ekipman arızaları gibi sebeplerden dolayı mavi ekran yanılgıları verebiliyor ve açılmayabiliyor. Bu vaziyetlerde bilgisayarımızda depoladığımız ehemmiyetli dökümanlara, resim, video ve kayıtlara da erişmemiz ne yazık ki olası olmamakta. Bilgisayarımızı kurtarmak için işletim sistemimizin heyeti olduğu statik disk kısmına format atmamız bu bilgilerimizin kaybolması anlamına geliyor.

Şayet bu tip bir meseleyle karşılaştıysak bilgisayarımızın içerisinde kayıtlı olan bilgileri format atmadan evvel [email protected] Boot Disk kullanarak kurtarabilmemiz olası oluyor. [email protected] Boot Disk bize bilgisayarımızın içerisindeki dosyalara ulaşmamıza olanak tanıyan bir arayüz sunmaktadır. Bu iş için program aracılığıyla bir CD, DVD veya USB hafıza yaratabiliyoruz ve bilgisayarımızı bu kurtarma medyası ile başlatabiliyoruz. Windows yerine açılan bu arayüz ile dosyalarımıza ulaşabilmemiz olası oluyor.

[email protected] Boot Disk bitirilemeyen ve kusur veren Windows montajlarını onarmamıza da takviyeci olmakta. Windows Preinstallation Environment WinPE başka bir deyişle Windows yükleme evveli kaynakları yapılandırmamıza olanak tanıyan [email protected] Boot Disk sayesinde bilgisayarımıza Windows yüklemek için zorunlu tertip etmeleri yapabilmekteyiz.

Active @ Boot Disk BENZER İÇERİKLER
Active @ Boot Disk YAPILAN YORUMLAR