Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Açıcı

Açıcı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Opener, Windows 8.1 tablet ve bilgisayarınızdaki sıkıştırılmış dosyaları açmak, mevcut dosyalarınızı sıkıştırmak için kullanabileceğiniz minik ebatlı bir uygulama. Popüler tüm formatları destekleyen uygulamanın arayüzü de oldukça sade.

Windows tabanlı tablet ve bilgisayarlarda kullanılabilen çok rakamda popüler dosya sıkıştırma ve açma uygulaması var. Lakin bunlar ya fiyatlı – sınama versiyonu olarak karşımıza çıkıyor ya da gerek sıkıştırılmış dosyaları açarken gerekse de sıkıştırma esnasında bilgisayarımızın performansını ciddi anlamda etkiliyor ve değişik işlerimize devam edebilmek için harekâtın bitmesini sabırla beklememiz gerekiyor. Opener uygulaması bu bekleyişe son vermek emeliyle hazırlanmış, yalnızca dosya sıkıştırma ve açma operasyonlarını yapabildiğiniz bir Windows uygulaması.

Oldukça minik ebatlı olan uygulamanın arayüzü de oldukça kolay planlanmış. Uygulamayı açtığınızda karşınıza iki alternatif çıkıyor. “Open File” ile sıkıştırılmış dosyanızı açıyor, “Compress File” seçeneğiyle de dosyayı sıkıştırıyorsunuz. Burada en hoşlandığım nokta dosyaları açma alternatifinde doğrudan en sık kullanılan klasörlere gitme kısayolu sunması oldu. Sıkıştırılmış dosyanız indirilenler klasörünüzde veya masaüstünüzde ise doğrudan tek tıkla erişebiliyorsunuz; aramanız gerekmiyor. Natürel ki dosyanız bunlar dışında bir yerde ise “Other” butonuna tıklamanız gerekiyor.

Sıkıştırılmış dosyaya şifre koyma, ciltlere ufalama, yüksek süratte sıkıştırma gibi ek alternatifler sunmayan çok daha kolay bir dosya sıkıştırma ve açma uygulaması olarak karşımıza çıkan Opener, süratli çalışması, sistemi yormaması ve de minik ebatlı olması ile seçim edilebilir.

Açıcı BENZER İÇERİKLER
Açıcı YAPILAN YORUMLAR