Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ace Araçları

Ace Araçları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

PC performansınızı çoğaldırabilmek için kullanabileceğiniz gelişmiş ve mükâfatlı bir sistem optimizasyon vasıtayı olan Ace Utilities ile bilgisayarınızdaki çöp dosyaları arınabilir, afaki yere yakalanan kayıt dosyalarını silebilir, internet geçmişinizi daha süratli bir internet iletişimi için arınabilir, internet çerezlerinizi silebilir ve daha bir hayli arınma harekâtını hakikatleştirerek sisteminizi süratlendirebilirsiniz. 

Başlangıç idareyicisi ile bilgisayarınızın başlangıcında hangi yazılımların çalıştığını görebilir ve istediklerinizi iptal ederek bilgisayarınızın daha süratli açılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca kopya dosyaları bulma özelliği de bulunan program bu kopya dosyaları siler ve değişmez diskinizde de yer açar.

Kolay kullanımlı yapısıyla herkesin rahatlıkla kullanabileceği gelişmiş bir sistem optimizasyon vasıtayı olan Ace Utilities ile sisteminizi hızlandırabilir, arınabilir ve Windows açılış zamanınızı geliştirebilirsiniz. Ayrıca adware, spyware, trojan gibi hasarlı yazılımları da yasaklayarak sisteminize gözetir.

Ace Araçları BENZER İÇERİKLER
Ace Araçları YAPILAN YORUMLAR