Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
8Akış

8Akış

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

8Stream, Windows ve Windows Phone platformu için hazırlanmış üçüncü parti Twitch uygulamaları arasında yer alıyor ve fotoğrafı uygulamayı aratmayacak kadar zaferli.

Canlı video reyin seanslarını yayınlayan kanallardan biri olan Twitch TV’yi takip eden biriyseniz yayınları web tarayıcınızı açmadan izlemenize izin veren 8Stream’i netlikle sınamalısınız.

Twitch’de yayınlanan tüm videoları gösteren uygulama ile popüler turnuvaları, reyin işletmelerinin aktifliklerini, fertsel oyuncuların kayıtlarını dilediğiniz görüntü ve ses niteliğinde donmadan ve hudutsuz izleyebiliyorsunuz. Yayınları görüntülü olarak izleyebilmenin yanı gizeme yalnızca ses olarak takip etme talihine de sahipsiniz. Ayrıca Twitch hesabınıza giriş yaparak hoşlandığınız kanalları takibe alabiliyor, canlı yayın esnasında yayıncı ile sohbet edebiliyorsunuz.

Bir yandan çalışırken değişik yandan Twitch yayınlarını izlemenize izin veren snap özelliğini de sahip olan 8Stream, fiyatsız ve reklam dayanaklı. Reklamları görmek istemiyorsanız 1.99 dolar ödemeniz gerekiyor.

8Stream Özellikleri:

Canlı yayını düşük, standart ve yüksek nitelikte izleme Canlı yayını yalnızca dinleme, arka tasarıda dinleme Kanalları takibe alma, takipten çıkarma Reyin, kanal, yayın arama Twitch TV’ye giriş yapma Sohbet etme Snapview yardımı

8Akış BENZER İÇERİKLER
8Akış YAPILAN YORUMLAR