Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
8 Posta Kodu

8 Posta Kodu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

8 Zip, Windows 8 / 8.1 tablet ve bilgisayarınızdaki dosyaları arşivlemek, arşivli dosyaları da açmak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Efor dosya sıkıştırma ve açma uygulaması ile ZIP, 7z, TAR, GZIP, BIZP2 ve XZ formatında sıkıştırma yapabilir, RAR, ZIP, 7z, ZipX, İstanbul Sanayi Odası, BZIP2, GZIP, TAR, ARJ, CAB formatındaki dosyaların içeriğini görüntüleyebilirsiniz.

7z ve ZIP formatları için AES-256 şifreleme, çok ciltli arşivleri çıkarma, arama ve paylaşma yardımı sunan 8 Zip, arşivli dosyalara müdahale etme izni de vermektedir. Arşivli bir dosyayı açmadan içerisine dilediğiniz bir dosyayı atabilir veya bütün tersini başka bir deyişle arşiv içerisindeki bir dosyayı silebilirsiniz. Dahili oynatıcı sayesinde masaüstüne dönmeden arşivli dosyanın içeriğini görüntüleyebilirsiniz.

8 Zip Özellikleri:

Arşiv dosyası oluşturma Popüler tüm arşiv formatlarını desteklemektedir. Sıkıştırılmış dosyaları açma Yüksek ebatlı arşiv dosyalarını da açabilmektedir. Sıkıştırılmış dosyaları AES-256 şifreleme ile koruma 7z ve ZIP formatları içindir. Çok ciltli arşiv dosyalarını dışa çıkarma Arşivden dosya çıkarma, dosya ekleme Dahili oynatıcı Video, müzik kapsayan arşiv dosyalarını doğrudan açma

8 Posta Kodu BENZER İÇERİKLER
8 Posta Kodu YAPILAN YORUMLAR