Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
8 parça

8 parça

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

8tracks, müziğe gönül vermiş profesyonel bireyler tarafından oluşturulmuş binlerce çalma listesini fiyatsız olarak sunan bir radyo uygulamasıdır. Tamamen fiyatsız ve reklamsızdır.
8tracks, dünya genelinde 5 milyondan fazla müzikseveri bir araya getiren zengin içerikli bir radyo uygulaması. Çağdaş ve sade arayüz ile gelen uygulama, cins, şarkıcı ve şarkı ismi, ruh hali olmak üzere 3 değişik alternatifte arama yapma olanağı sunduğundan o anki gidişatınıza en uygun müziği rahatlıkla seçebiliyorsunuz.

Windows 8 tablet ve bilgisayarlarda aralıksız ve hudutsuz müzik neşeyi sunan 8tracks, bir profil oluşturarak kullanmaya başlayabileceğiniz bir uygulama. Facebook, Google hesabınızı bağlayarak süratlice azalığınızı oluşturmuş oluyorsunuz. Mikslerini hoşlandığınız bireyleri takibe alabiliyorsunuz veya hazır çalma listelerini dinleyebiliyorsunuz.

8tracks Özellikleri:

Her cinste müziği bulabileceğiniz bu uygulama tamamen fiyatsız. El imali çalma listelerini dinlerken reklamlarla müzik sevinciniz yarıda kesilmiyor. Hoşlandığınız parçaları hoşlanabiliyor, gözde DJ’leri takibe alabiliyorsunuz. Hazır yaftalarla o anki ruh halinize uygun müziği bulmak çok kolay. Hoşlandığınız şarkıcıların hit parçalarına erişmek bir değiş ötenizde.

8 parça BENZER İÇERİKLER
8 parça YAPILAN YORUMLAR