Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
7+ Görev Çubuğu Tweaker

7+ Görev Çubuğu Tweaker

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

7+ Taskbar Tweaker kullanıcılara Windows vazife çubuğu üzerinde çok rakamda farklılık yapabilme ihtimali veren ve tamamen Türkçe arayüze sahip olan kullanışlı bir program.

Bilgisayarlarınıza tamamen fiyatsız olarak indirip yararlanabileceğiniz bir vazife çubuğu şahsileştirme programı olan 7+ Taskbar Tweaker, içinde suratlarca değişik alternatif barındırıyor. 7+ Taskbar Tweaker ile farenizin sağ, orta ve sol tuşlarıyla vazife çubuğunuza tıkladığınızda ne olacağını tanımlayabiliyorsunuz. Vazife çubuğu sembollerine sağ tıkladığınızda basmakalıp Windows dosya gezgini menülerinin açılmasını sağlayabilir, vazife çubuğu üzerine çift tıkladığınızda vazife idareyicisinin açılmasını, masaüstünün gösterilmesini veya bilgisayar sesinin kapatılıp açılmasını sağlayabilirsiniz.

7+ Taskbar Tweaker vazife çubuğu sembolleri tek veya çift tıklamayla açılacak biçimde ayarlamanızı sağlıyor. Farenizin tekerliğini sesi yükseltip kısmak veya sarih pencereler arasında geçiş yapmak için kullanabiliyor, başlat düğmesini saklayabiliyorsunuz.

Programın gelişmiş ayarlarını kullanarak vazife çubuğu sembolleri geliştirme ve vazife çubuğu sembolleri küçültme gibi farklılıklar yapabilirsiniz.

Çalışırken bilgisayarınızı yormayan 7+ Taskbar Tweaker bilgisayarınızın açılışıyla beraber çalışacak biçimde ayarlanabiliyor. Programın özellikleri bu videoda özetlenmekte:

7+ Görev Çubuğu Tweaker BENZER İÇERİKLER
7+ Görev Çubuğu Tweaker YAPILAN YORUMLAR