Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
3D Tarama

3D Tarama

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

3D Scan, Microsoft’un Windows 10 kullanıcılarına fiyatsız olarak sunduğu 3 ebatlı tarama uygulaması. Xbox One idrak edicisi ve PC için Kinect’i kullanarak kendinizi 3 ebatlı olarak taratabiliyor ve ardından 3D Builder’de tertip etme yaparak kendi 3 ebatlı görselinizi ortaya çıkarabiliyorsunuz.

Günümüzde 3 ebatlı taramanın çoğalmasıyla birlikte esrarengiz yazılımlar karşımıza çıkıyor. Microsoft’un 3D Scan uygulaması da bunlar arasında. Telefonunuzla sürüklediğiniz selfie resimleri bir adım daha öteye taşıma bahtına bu uygulamayla ulaşabiliyorsunuz. Kinect algılayacısı sayesinde renkli olarak kendi 3 ebatlı görselinizi taratabiliyorsunuz ki 3 ebatlı özçekim sürüklemek için kronometre dahi konulmuş. Kullanımı son derece pratik ve menüler olabildiğince sade, Türkçe olduğundan her seviyede kullanıcıya hitap ettiğini de ilave etmek gerek.

3D Scan ile tarattığınız görseli kendi içerisine tertip etme bahtına ne yazık ki sahip değilsiniz. Tertip Etme ve yazdırma harekâtı için 3D Builder uygulamasından dayanak alıyorsunuz.

3D Builder 3D Builder 3D Builder uygulaması ile 3 ebatlı modelleriniz üzerinde çalışabilir, baskı alabilirsiniz. İndir

3D Tarama BENZER İÇERİKLER
3D Tarama YAPILAN YORUMLAR